SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153026

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wieprzowina ok, łopatka, karkówka, schabik. Sos domowej roboty - zależy co do niego wrzucisz :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 320
No chodzi mi o sosy zasmażane ze śmietaną itd...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takie to nie abrdzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
bartek950
No chodzi mi o sosy zasmażane ze śmietaną itd...


Jak sosy...to polecam takie -link-> 0 kcal ale takie przyjemności wiążą się z kosztami, zresztą powszechnie wiadomo, że wygoda kosztuje .

Zmieniony przez - Aksel w dniu 2013-10-24 21:29:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
jak coś ma 0 kcal to pewnie naszpikowane chemią, proste sosy mozna na bazie jogurtu naturalnego lub na bazie pomidorów robić.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
pomidory, jogurt naturalny, szpinak, mozarella... jest tyle opcji na dobry sos, a wy kombinujecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakby te kilka kcal miało jakieś niewyobrażalne znaczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1087
Zacząłem dietę low carb do 100g węgli dziennie, już kiedyś ją testowałem, ale nie byłem jednak jeszcze wtedy obeznany tak w diecie. Jednak już wtedy bolał mnie na niej brzuch a badania które mi robiono niczego nie wykazały, po zakończeniu diety na niskich węglach problem zniknął, teraz też czuję ten ból, coś w rodzaju "ssania" któremu towarzyszą odgłosy jakby burczenia.Makro są mniej więcej w granicach 200g białka, 140g tłuszczy, do 100g węgli. Szukając odpowiedzi wykluczyłem zakwaszenie bo przecież nie mogłem się tak z dnia na dzień zakwasić, wydaje mi się że skoro ból jest u dołu brzucha i nasila się gdy czuje potrzebę oddania stolca, właściwie głównie wtedy jest, chociaż jako takie lekkie czucia żołądka są od czasu do czasu w ciągu dnia. Czytałem i w sumie logicznie wychodzi że może to być za mała ilość błonnika, co sądzicie i jeśli to ten błonnik to ile go muszę jeść ? przy tym że nie ćwiczę bardzo intensywnie na siłowni, tylko kick boxing, jeśli porady nie pomogą zmienię dietę.

taaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Nie trenując na siłowni, trenując sporty walki potrzebna w ogóle jest Ci dieta low carb? Przy SW organizm potrzebuje węglowodanów, a uważam że bez low carb możesz śmiało zredukować tkankę tłuszczową. Jeśli chodzi o błonnik to dobrze jeść go około 20/25 do 30g dziennie, na każde 1000kcal przyjmuj powiedzmy 10g błonnika.

Zmieniony przez - Aksel w dniu 2013-10-24 22:00:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1087
Chcę zejść do ok. 10%bf, low carb to jedyne wyjście, próbowałem dosłownie wszystkiego innego.To coś nie tak to dzisiaj zjadłem ok.25g błonnika, może być jakiś inny powód ?

taaaa

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium