SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152995

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
proponuję więc tak: zrób tydzień pauzy i zacznij ćwiczyć przedramiona po pauzie nadgarstki są po prostu przemęczone bo nie są przyzwyczajone do takiego wysiłku. Lepiej zastopować zanim to sie przerodzi w kontuzję (przeżyłem coś takiego ale z tricepsem...)

Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2013-10-21 22:43:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5346
ok ok, dzięki, pytanie do treningu nóg, lubię katować nogi i gdzieś w internecie czytałem, że na nogi można robić bardzo dużo serii, jest to prawda ? oraz mam duże uda (65 cm) da się dobrać trening tak aby one raczej nie rosły tylko się rzeźbiły ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Nie da się wyrzeźbić tylko pojedynczej partii poza tym trening na rzeźbę i masę się nie różni , tylko dieta . I tak to prawda na nogi mozna walić dużo serii .

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
od rzeźby jest dieta. Duża ilośc powtórzeń owocuje wzrostem wytrzymałości mięśniowej, ale w pewnym stopniu również przymasujesz.
Co rozumiesz przez dużą ilość serii? ja mam na uda 29 serii aktualnie. (i 13 na łydki)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5346
przez dużą ilość serii rozumiem trenowanie tak długo aż po prostu nie da się chodzić ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja mam 30 na same czwórki, kto da więcej? jak wyżej koledzy powiedzieli, rób dużo rep, to będzie lepsza wytrzymałość mięśniowa, ale masa i tak przybędzie. I pamiętaj, że każde wyjście jest lepsze od nie ćwiczenia nóg zupełnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
chmieeelu
przez dużą ilość serii rozumiem trenowanie tak długo aż po prostu nie da się chodzić ; )


u mnie jak nie da się chodzić to trening nóg się zaczyna. Ty powinieneś mieć takie uczucie po 3 serii siadów, a potem zrobić jeszcze 2 i kolejne 4-5 ćwiczeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie masz te 30 na czwórki? ja widzę 15 :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chmieeelu - jak boli to trenujesz dalej. Ja padam po każdej serii wykroków, ale jadę dalej.

PS: to ja mam 29 co 4 dni :P
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium