SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152963

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
ok, dzieki, wczesniej kierowałem się Twoim artykulem :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
to taki coś bardziej w pompkach w podporze tyłem możesz zrobić co chciałes na samym końcu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 555
Bry, jestem tu nowy :)

Stoję właśnie przed zakupem sprzętu do domowej siłowni. Mam do dyspozycji pomieszczenie 4x4m. Czym się różni zestaw np taki 2012| Zestaw MS14 od całego kompletu np takiego KETTLER DELTA XL?

Wedle mnie jakoś bardziej "bezpiecznie" jest jak wszystko jest w "kupie" i ma silną podstawę a w wypadku wszystkiego osobo (marbo) hmm...

Niby jedna i druga firma solidna, jedno nowe, drugie używane (co mi nie przeszkadza), jedno w kupie i więcej ćwiczeń można wykonać, drugie osobno i mniej ćwiczeń jednak sporo osób narzeka na Atlasy... tylko czemu skoro tam też jest ławeczka, sztanga itp itd?

Zmieniony przez - Paweł_KvK w dniu 2013-10-20 18:12:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zdecydowanie lepiej kupić wszystko osobno

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zdecydowanie brałbym zestaw marbo, sam poluję na jeden z ich zestawów (podobny do Twojego).
Super firma i tyle

EDIT: z tym, że znalazł bym zestaw bez obciążenia, a osobno dokupił zdecydowanie tańsze a równie wytrzymałe obciążenia stalowe (około 3,50 za kg)

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-10-20 18:21:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 555
Hmm... ale lepszy bo dlaczemu? Bo tak o? Bo czerwony?

Poproszę jakieś konkrety :D

Nie mam żadnego doświadczenia w ćwiczeniu a na prawdziwą siłownie nie mam niestety możliwości uczęszczać więc muszę sobie coś w domu zmontować.


Czytałem że jakieś tam firmy chwalą się że ich sprzęt spawają roboty a inni że super specjaliści co jest tak naprawdę bez znaczenia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pierwszy rzut myślałem, że to jakaś marna firma, bo cena tego atlasu nie jest duża, ale poczytałem nieco i wygląda na to, że to solidna firma jest.

Zarwno na jednym i na drugim zestawie wykonasz masę ćwiczeń (na marbo w cale nie mniej), aż nawet za duzo jak na początkującego :)

To nie jest typowy atlas.
Co do bezpieceństwa oba są solidne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kettler firma bardzo dobra, ale ja bym unikał takich połączen wszystko w jednym nawet jak jest super jakości, niby mamy wszystko w jednym miejscu ale zasze tzreba na wszytko uważać gdzie co się znajduje, by nie zahaczyć o coś itp, a w większości niektórych rzeczy się nie używa.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2013-10-20 18:47:28

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam podobny zestaw z marbo i nie narzekam, śmiało mogę polecić :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium