SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153031

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
IneTheEnd
Panowie - luzu trochę Nie wiem kto planuje redukcje na miesiące grudzień/styczeń ale taka osoba nie będzie dobrym logistykiem...


Grudzień akurat kiepski pomysł ale od stycznia można już zaczynać. Zima dobry okres jak jest zimno wtedy jest większy wydatek energetyczny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Panowie jakie polecilibyście ćwiczenia na plecy, bicepsy i triceps które nie obciążają za bardzo stawu barkowego?

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj na siłce czeka mnie klata+bic+przód/środek barków+brzuch, trochę mi to zajmie, więc interesuje mnie, czy superserie (najpierw klata-bic, potem barki-brzuch) wchodzą w grę, czy tych partii nie należy mieszać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
A ja mam takie oto pytanie: w wiośle sztangielką jak wrzuce 80%+ ciężaru maxymalnego to strasznie ściskają mnie mięśnie brzucha to normalne czy może za duży ciężar lub pozyca nieprawidłowa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
Pytanie : jeżeli wyrabiam dzienne zapotrzebowanie białka ale brakuje mi troszkę węglowodanów to mięśnie będą rosły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
rasi liczy się nadwyżka kaloryczna, a nie "białko", kacper przy wiośle sztangielką mocno pracują mięśnie skośne brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 899 Napisanych postów 4301 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 322772
mam pytanie odnośnie rzeźby, jak to z nią właściwie jest poniewaz różni ludzie różnie mówią i tak oto spotkałem sie z kilkoma opiniami 1 cały trening to powinny być super serie i serie łączone 2 czy to prawda ze rzeźba od masy treningiem nie różni sie wcale, jedynie dietą i tym że dodaje sie aeroby i jak to jest z tymi powtorzeniami jedni mówią ze zawsze 15 inni ze standardowe 10 wystarczy jak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 94 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1590
czyli jeżeli zjadam np. 2800 kalorii a muszę mieć 3000 to wystarczy władować np. oliwe z oliwek i masa będzie szła?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
jezeli masz odpowiednio rozlozone b/t/w tak zeby dowalić oliwy to tak

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
rasi ma być nadwyżka, może być nabita oliwą. infernol dieta na ujemnym bilansie kcal+aeroby+trening jaki chcesz (byleby dobry ), nie ma jakichś specjalnych cudów na redukcję. Jedynie co, to krótsze przerwy możesz robic
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium