SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153106

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Składa podobny mozna smiało brać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 928
Witam trenuje już od roku zapasy staram się zdrowo odzywiac ale już na serio to od miesiaca trzymam dobrą dietę na masę i dorzuciłem 2x w tyg siłownie kupiłem odzywke bialkowa na razie i chciałbym się wspomóc jakąś regeneracją z racji tego ze nie mam czasem dużo czasu na sen / odpoczynek. Dlatego biore 1 kaps magnezu rano chela-mag B6 czy mogę dorzucic jakies BCAA na początek jakie polecacie w kaps czy w proszku? Oczywiscie jesli moge dorzucic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
zawsze proch, polecam z SFD (pakuj od razu do gęby, bo podobno smakuje tragicznie, ale ekonomiczne jest), białko po treningu, bcaa przed i po. Magnez zwiększ do 2 kaps. i jedz do kolacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 928
czyli bcaa na 1 miejscu tylko w prochu ok, białko biore po przebudzeniu i juz jak ide spac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1419 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12943
Ponawiam pyt:
Mam pytanie odnośnie suplementów na stawy, czy taki produkt https://sklep.sfd.pl/Trec_Collagen_Renover-opis26010.html
sprawdzi się w wypadku, gdy mam (już drugi raz w przeciągu pół roku po chorobie) nadwyrężenie stawu barkowego?

"Tylko od Ciebie zależy to, czy czegoś dokonasz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 928
A magnezu biore 1 kaps bo jestem malym czlowiekiem 173cm 49kg , masa leci bo juz od 46.5 od poczatku wrzesnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 928
mb41- przy nadwyrężeniach, złamaniach, zwichnięciach szybko regeneruje Animal Flex jest najlepszy chyba na ochrone stawow ale tez drogi sam go biorę bo kolana pykają jakbyś pisał na klawiaturze :)

Zmieniony przez - BooM w dniu 2013-10-14 21:37:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
Mam pytanie, stanąłem w miejscu .. Bf 9% Nie chce lecieć w dół 2100 kcal obciąłem już o 1000kcal od cyklu masowego. Od 2 tyg waga oraz CM w pasie stoją. Suplementacja termogenikiem i BCAA. Mam jedno podejrzenie ale nie wiem czy właściwie. Może to być spowodowane zbyt dużym spożyciem węgli o średnim IG przed treningiem mam na myśli ryż brązowy? Nurtuję mnie ciągle czy jeżeli spożyje powiedzmy o połowę wartości kcal mniej przed treningiem to wyjdzie mi to na dobre czy raczej jedynie na utracie energii i spalaniu mięśnia przez uszczuplone wartości glikogenu we mięśniach i gorszej wydajności :<. A jeżeli źle myślę to co mogę zrobić ?

Zmieniony przez - kardi5 w dniu 2013-10-14 21:41:10

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
przy 9% to możesz zrobić masę Albo utrzymać, bo poniżej 9 to nie rozumiem sensu schodzić nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 321 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1768
Ale ja chce 6% tylko nie wiem czy to wykonalne dla śmiertelnika co do masy to posiadam wystarczającą.

Zmieniony przez - kardi5 w dniu 2013-10-14 21:43:55

Dziennik: http://www.sfd.pl/[DT]Kardi5__Innowacje_i_Wariacje-t977771.html

"Pain is temporary it's take a minute or houer or day or even a year but finally it will subside. And something else will take his place and by quit however it will last forever"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium