SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152962

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 635
Co do Pana Up.
Treningi mam 3 w tygodniu + 4 to ten na "dojechanie" najsłabszych partii.
I z reguły ten 4 jest taki, "odwalony" niekiedy, bo brakuje i snu, siły, mocy i ręce po prostu padają przy śmiesznych ciężarach lub/i ilości powtórzeń.

Mój cały tydzień jest mega ciężki, a weekend szczególnie także sen+wypoczynek to w moim życiu niestety rarytas można powiedzieć, stąd zastanawiam się, czy nie trenować 3 dni, a 2 dni w tygodniu po prostu odespać, odleżeć czy cokolwiek na regeneracje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
W 3 dni ciężko jest zmieścić wszystkie partie mięśniowe i odpowiednio je podzielić, natomiast przy 2 treningach zupełnie to nie będzie miarodajne. Super sylwetki na pewno nie zbudujesz, ale będziesz trzymał jakąś formę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Pytanie - czy po roku stażu warto zainwestować w pas kulturystyczny? Miałbym raczej zamiar używać go przy przysiadach i wiosłowaniu (przy przysiadach, żeby chronić kręgosłup, bo to nie od docelowo ma być aktywny, a w wiosłowaniu, żeby móc się skupić na samej pracy, bo mam to ćwiczenie po martwym ciągu i wtedy prostowniki mają już dość).

Plus - jeszcze jakby ktoś mógł polecić jakieś konkretne rękawiczki treningowe z taśmami na nadgarstki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Co do pasa to jak najbardziej- TAK!
Jeśli chodzi o rękawiczki to zdecydowanie są moim zdaniem zbędne, kwestia gustu. Polecam za to koniecznie zaopatrzyć się w paski na nadgarstki, które są do treningu pleców niezbędne .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 389 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6568
Te paski faktycznie mogą przydać, ale odkąd stosuję uchwyt mieszany to jakoś idzie ;)
To jak podrzuciłby ktoś jakieś propozycje tych pasów? (dla początkującego)
I ewentualnie jakieś fajne rękawiczki z opaską na nadgarstek - bo łatwo tam kontuzje łapię ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Jak pasy to tylko skórzane: mad max, power system itp. Poszukaj w internecie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mozna wprowadzic lekka redukcje w wieku 16 prawie 17 wlasciwie lat? Czy to za wczesnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Monciak.
Witam, mozna wprowadzic lekka redukcje w wieku 16 prawie 17 wlasciwie lat? Czy to za wczesnie?

Można

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak najbardziej redukcja oznacza tylko troche mnie kalorii, czystsze jedzenie i wiecej ruchu to nie ma byc wyniszczajace dla organizmu jak sie niektorym wydaje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1213
hej
idzie zima trzeba robić masę
a więc jak zacząłem to ważyłem 63kg (aktualnie 67kg) mam zamiar dobić do 75kg czy to nie będzie za dużo ?
i jak zrobić żeby nie poszło mi w brzuch ?
od stycznia mam też zamiar kupić mutant mass i brać go z kreatyną
czy jest to dobry wybór ?




Zmieniony przez - guma097 w dniu 2013-12-09 18:06:12

Moje odpowiedzi są oparte tylko na moim doświadczeniu.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium