SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153068

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 107 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5346
rozumiem, że taka duża ilość serii to tylko na nogach ? inne partie ciała normalnie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Seria serii nie równa. Trening czwórek powinien zawierać 4-5 ćwiczeń po 3-4 serie i nie trwać dłużej niż 70minut. Trzymam się tej zasady i na prawdę więcej mi nie potrzeba. Gdyby nie rozciąganie nie chodził bym przez 3-4 dni po treningu :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 621
em92
Poniedziałek : plecy + biceps + brzuch

Plecy :
Drążek : 10,8,8,8
Wiosłowanie : 10,8,8,6
Martwy ciąg : 12,10,8,8

Biceps :
Chwyt młotkowy : 10,8,8
Zwykły chwyt : 10,8,8
I na sztandze stojąc : 10,8,8



Wtorek : Klatka + triceps


Klatka
Wyciskanie hantli na płaskiej 10,8,8,8
Na skośnej w górę to samo
Na skośnej w dół to samo
Rozpiętki 3x 10 powtórzeń

Triceps
Ściąganie drążka 10,8,8,8
I tu jeszcze są dwa ćwiczenia ale nie wiem jak profesjonalnie się nazywają , jedno z hantlem siedząc i uginając rękę za głową.



Środa : Nogi + brzuch ( nie angażuję tu rąk itp żeby dać czas na odpoczynek )

Nogi :
Przysiady ze sztangą : 12, 10, 8 ,8
Wykroki
Wspięcia na łydki

Czwartek : Barki ( i prawdopodobnie wrzuciłbym przedramię którego do tej pory nie ćwiczyłem )

Wyciskanie sztangi zza głowy, 10, 8, 8, 8
Unoszenie rąk na boki , to samo
Unoszenie hantli ( talerza ) przed siebie, to samo

Piątek : Klatka + triceps + brzuch

Klatka
Sztanga na płaskiej
Hantle na skosie w górę,
Brama

Triceps zamiennie z bicepsem to samo co we wtorek

Sobota : Wolne
Niedziela : Wolne

Zmieniony przez - em92 w dniu 2013-10-21 20:23:25

Zmieniony przez - em92 w dniu 2013-10-21 20:24:49




Dalej się w sumie nie dowiedziałem czy taki plan da mięśniom czas na regeneracje.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Już Ci pisałem, wyrzuć to co w piątek i daj rozkład na 4 dni - podałem kilka wypowiedzi wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
Witam, jestem tutaj nowa. mam pytanie odnośnie suplementów. Ćwiczę od stycznia b.r. interwały minimum 4 razy w tygodniu, staram się jeść regularnie i zdrowo 4-5 posiłków. z tym, że często zdarzy mi się opuścić drugie śniadanie(najczęściej z braku czasu),które najczęściej wypada od razu po treningu. Czy może mi ktoś doradzić,czy jest sens w moim przypadku aby pić zamiast tego posiłku koktajl białkowy? myślałam o tecu whey 100. kiedyś miałam okazję spróbować truskawkowego, pycha;) będę bardzo wdzięczna za pomoc;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Możesz od razu po treningu wypić, ale nie zapomnij że to nie zastępuje posiłku, po 30 minutach wypadałoby spożyć ww złożone wraz z białkiem

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5
a czy picie takiego białka ma w moim przypadku jakikolwiek sens? jestem w tym temacie totalnym laikiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
w tym drugim posiłku, tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy z wiekiem mięśnie rosną? Pytam z czystej ciekawości bo większość osób po 30-stce ma w bicku 35-40 cm co często jest nie do wyobrażenia sobie ćwiczącemu 17 latkowi. Jak myślicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
kości, mięśnie, wszystko. Niewyobrażalne jest też 30cm w bicku u 10 latka.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium