SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153065

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Ja obecnie na redukcji ok. 2.100kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3306
Elo wiem że pytałem już o to ale które mono lepsze vitalmaxa czy sfd?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ja dietę mam niezmienną. Jedyne co zmieniam to formę niektórych jednostek treningowych oraz manipuluję węglowodanami i tłuszczami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Maciek44
Elo wiem że pytałem już o to ale które mono lepsze vitalmaxa czy sfd?


tańsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Wiele osób Ci powie, że mono to mono i żebyś brał tańsze ale ja jednak myślę, że porównując monohydrat firmy "x" i firmy "y" gdzie firma x- jest tania i krótko na rynku a firmą y są takie marki jak TREC, UNIVERSAL, FA, ALLSTARS, wybrał bym produkt firmy "y". Tak samo jak jakość jedzenia ma znaczenie, tak samo jakość suplementów, ale to moje zdanie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
aksel dobrze prawi. Mono bierze się najtańsze ale tylko z zaufanych firm. Choć dla mnie vitalmax, jak i sfd są porównywalne. Ja jednak - jako wierny rycerz activlaba - polecam ci suple z tej firmy (sam używam niemal wyłącznie activlabowskich supli i nie mogę narzekać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Ja z vitalmaxa już z 4 puszki zjadłem więc je polecam, ale bierz obojętnie jakie

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8064 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42757
dream pewnie że psychika odpocznie nie mówiłem o tym bo to chyba oczywiste :) , z kcal to każdy inaczej ma nie zaprzecze , a diete masz niezmienną chodzi ci o posiłki? Też możesz manipulowac ich kolejnościami ;) A co powiecie o kreatynie monohydrat Joe weidera? Mam tam schowane na później 500g :p , a i gdzie najlepiej przechowywać suple waszym zdaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Jakie polecacie witaminy przy aktywności: siłownia 3 x w tyg. basen 3 x w tyg. ? Co sądzicie o tych z Olimpu ? Te z Activlab'u odpadają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego actvlabowskie odpadają? małe tabletki i tanie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium