SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pojedyncze pytania Juniora vol. 4!

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 152964

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie lekko boli nadgarstek, na siłę bym mógł iść, ale nie chcę go rozwalić, choć nie ukrywam, że strasznie korci, siłownia woła, ale zdrowie pierwsze, pamiętaj, ziomuś :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 290 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2573
jak będe miał zakwasy i przyjdzie dzień treningowy to rzecz jasna nie trenować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Trenuj , Ja prawie zawsze po treningu mam zakwasy

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 724 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8563
Powiedzcie, pływam 3-4 razy w tyg. dosc intensywnie wychodzi z 10-15km tygodniowo i 3 razy w tyg. na silowni "na mase" Jakie polecacie BCAA przed treningiem pływania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 3653 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 21670
Activlab , żeby ci masa przy takim wysiłku szła muszą się przede wszystkim kalorie zgadzać bo pewnie dużo musisz ich zjeść

Jak pomogłem to nie skąp sog-a :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1685 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7890
Trenuj, ale nie tę część ciała :D

Masz lat pra­wie 40, wyg­la­dasz na niecałe 30, myślisz, że masz nies­pełna 20, a zacho­wujesz się jak­byś miał 10.

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[DT]_wisnia1892-t1015456.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 688
mam pytanko ! Co jaki czas robic sobie przerwy od silowni i czy w ogole robic a jak tak to jak dlugie :) Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111381
trenuj systematycznie 3x/tyg, a przerwa jedynie wrazie choroby bądź innej tego typu sytuacji

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 688
Okej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 860 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8425
Z czym połączyć nogi?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

dietaa !

Następny temat

Rozkład WW i T i B.

WHEY premium