SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 202548

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 825 Wiek 6 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15387
co będzie mniej złe opcja A: co 40 dni dwudniowy cheat duży, czy opcja B: co 14 dni jakiś cheat czyli 1 dzień.
Dni bez cheat oczywiście 100% czysto. Wiem dziwne pytanie, aczkolwiek takie w takich układach nie mam problemu z dietą w resztę dni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34711
Jak liczyc udka z kurcząt? Jeśli mamy podane makrosy dla takich udek, to makrosy te chyba nie obejmują kości, choć może się mylę. W takim wypadku nie trzeba byloby odliczac ich wagi. Czy może po prostu, jesli jemy samo mieso z nich, wystarczy je zważyć i policzyć jak pierś...?

Zmieniony przez - patryx-13 w dniu 2014-03-17 21:30:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
patryx-13
Jak liczyc udka z kurcząt? Jeśli mamy podane makrosy dla takich udek, to makrosy te chyba nie obejmują kości, choć może się mylę. W takim wypadku nie trzeba byloby odliczac ich wagi. Czy może po prostu, jesli jemy samo mieso z nich, wystarczy je zważyć i policzyć jak pierś...?

Zmieniony przez - patryx-13 w dniu 2014-03-17 21:30:55

W katalogu produktów przecież jest napisane mięso z ud kurczaka więc są to wartości podane dla samego mięsa :).Ważysz z kościa lub bez,a potem np odejmujesz kość i masz wage miesa :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34711
No w sumie tak ale bardziej chodzilo mi o to czy kosci są dla kalkulatora pustą masą bez makrosow ;) z reguly tylko czesci jadalne powimny być wliczone ale moze się myle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9517
Przecież wyraźnie napisałem że jest podane bez kości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Jeżeli są udka to z kością. Jeżeli mięso z udek to bez kości.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
Mam wyliczone makro w diecie b 2,5 ; T 1,35 ; W 4,5. Niestety w poszczegółnych dniach różni się liczba kcal, mimo, ze makro się zgadzają. Przymknąć na to oko i aby makro sie zgadzaly? Dodam, ze np mam na płatkach ze maja 366 Kcal, a po wyliczeniu bialka i wegli x4 i tluszczy x 9 wychodzi mi, duzo wiecej kalorii, i z takich rzeczy np wychodzilaby roznica w kcal. Wiec przymknąć oko na to i aby makro byly takie same?

Niestety dalej nie otrzymałem odpowiedzi, mógłby ktoś z prowadzących dział?

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Jeżeli masz wyliczoną ilość składników odżywczych jak jak kcal mogą się nie zgadzać? Jeżeli różni się liczba kcal to różni się też ilość makroskładników. Wytłumacz dokładnie co masz na myśli.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 895 Wiek 51 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29990
grigo
Mam wyliczone makro w diecie b 2,5 ; T 1,35 ; W 4,5. Niestety w poszczegółnych dniach różni się liczba kcal, mimo, ze makro się zgadzają. Przymknąć na to oko i aby makro sie zgadzaly? Dodam, ze np mam na płatkach ze maja 366 Kcal, a po wyliczeniu bialka i wegli x4 i tluszczy x 9 wychodzi mi, duzo wiecej kalorii, i z takich rzeczy np wychodzilaby roznica w kcal. Wiec przymknąć oko na to i aby makro byly takie same?

Niestety dalej nie otrzymałem odpowiedzi, mógłby ktoś z prowadzących dział?


Przyjmij JEDNĄ metodę liczenia. Albo sam liczysz i się tego trzymasz, albo czytasz etykiety i się tego trzymasz. Minimalne różnice zawsze będą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 740 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9583
Cześć, moja kobita pije sok z tymbarka vita complex i jest napisane zawartość owoców i marchwii 100% co mnie zdziwiło. Co sądzicie o tym składzie?

soki z zagęszczonych soków i przeciery owocowe (80%) z:jabłek,bananów,moreli i brzoskwini,przecier marchwiowy(20%),witaminy: niacyna,kwas pantonenowy,b6,b12,kwas foliowy i biotyna.

Możliwe że to zdrowe i dietetyczne?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

WHEY premium