SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 693171

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2038
Czy ktoś odpowienie na moje pytania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzisiaj zmierzyłem sobie cisnienie jest w normie (nawet nie podniesione)
biorę 1 tab po śniadaniu około 9 drugą koło 13
żadnych efektów ubocznych może poza mniejszą ochotą na jedzenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2038
Boli mnie gardło i chciałbym wziąć neo-angin, ale czy to nie będzie źle współdziałało z Thermą? Zamierzam brać góra 2 tabsy dziennie. A czy jeden tabs dziennie będzie coś dawał(Thermy)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
noe ja mam takom samom terme. nie to na bank nie jest tego wina. pewnie bierz co chcesz, ja tez sie przeziembilem bioronc terma, a nawiasem muwionc w ten sam tydzien mialem jakwieksze efekty w postaci straty wagi. mialem lekkom goronczke , bul gardla. jak piszesz ze zasypiasz po termie i na dodatek sie przeziembiles to znaczy ze chyba no niewiem , za malo "energii" sporzywasz w postaci jedzonka, bo terma wyciska wszystkoi z organizmu

POZDRAWIAM

Snoop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1828 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29115
Najpierw odpowiedź na wczorajsze pytanko (noe28):
Bierz raczej dwa rano, a nie przed treningiem. Ja rzadko brałem TP przed treningiem (a obecnie biorę tak, byle nie było przed treningiem). TP i tak działa, a zauważyłem że branie przed treningiem wywala w kosmos (mnie); raz musiałem z tego powodu też przedwcześnie zakończyć. Dwie po śniadanku i jedna najpóźniej o 16:00 (wszystko jedno, czy wtedy idziesz na siłke, czy nie). Zwiększona podaż węglowodanów nie chroni przed spadkami mięśnia, tu trzeba antykatabolików. Coolbart radzi 4 gramy wegli na kilo masy i ja się z nim zgadzam.
Jeden kaps Thermy możesz brać tak długo, aż przestaniesz odczuwać jego działanie (a i tak zrobi swoje). Neo-angin wsuwaj na luzie.

Pozdrawiam
Doradca w dziale suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2642 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19841
Zachamiłem się ćwiczeniami, brałem 2 tabsy dziennie i zjechałem w 1,5 miesiąca 6 cm w pasie.

Butterflies are random thoughts people have.
They live, They die, They are pointless.

Jonathan Watson

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65
witam wszystkich! poczytalem ciut to wszystko co sie tu dzialo i dzieje musze przyznac jestem pod wrazeniem stosowalem nie 1 diete i yo-yo bylo zawsze ale to chyba bardziej dlatego ze wracalem do poprzedniej "diety" rozpoczynanie nowych zawsze kosztowalo mnie duzo wyzeczen ale w tym przypadku nie wahalem sie za dlugo wczoraj zrobilem ekg serducha hmm (podobno wszytko w normie ) jeszcze tylko u jakiegos chinskiego specjalisty sie przebadam i zaczynamy dzis zakupilem witaminki wapienko i zamofilem therme trening zaczynamy od poniedzialku wiec 4majcie za mnie kciuki dodam tylko ze mam 176cm i waze 93kg ale z pomoca wasza i thermy pozbede sie balastu (mam nadzeje) postaram sie stosowac do waszych wskazofek i siupp.. polietieło

jakby tak sie dobrze zakrecic to tu moze byc dla nas raj

jakby tak sie dobrze zakrecic to tu moze byc dla nas raj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 644 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 33581
Podbijam


gekon

gekon

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam wszystkich ,moglby mi ktos napisac sklad thermy????

Kochaj i szalej nie pytaj co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam loodki!)) Wlasnie wroocilam z goor, a thermy to nie ruszalam od 3 tygodni, mimo to caly czas trzymam wage( znaczy sie - 8 kg- nie ukrywam zadowolenia)))A w goorkach, to nie wiem czy to eca, czy co , ale normalnie biegalam calymi dniami i groopa z ktoora bylam na wyjezdzie, byla przerazona;)))hihihi, a bylo to 5 facetuff, takze nie jest zle.Na razie dam sobie fory, pozatym mam pare wrzesni,ale od pazdziernika spowrotem wrooce na silke i bede potrzebowala thermy:)takze bede dzwieczna,jak ktos da mi cynqa, ze cyber znoow ma cosik na skladzie:)pozdrawiam:)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium