SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358589

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
To co wyniosłem z tej diety to przekonanie, że jest to dieta śródziemnomorska - podstawa to białko i surówki, niewielkie dodatki owoców i pieczywa najlepiej z pełnego przemiału i pod postacią grzanek (np. greckie pieczywko czosnkowe na ciepło + tsatsiki ), potrawy mięsno -warzywne z woka (to już trochę z innej krainy ). Skrobia - ryż, ziemniaki etc. - tylko w okresie budowy masy

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
propozycje domowego treningu (aerobowego)
wymaga to sprzętu - rowerek stacjonarny/stepper/orbitrek

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
kiedyś po kopenhaskiej trochę przedłużonej niestety miałam zaburzenia miesiączkowania. jak tego uniknąć tym razem?
Hormony płciowe są zbudowane z tłuszcz, i również w tłuszczu są magazynowane. Szybkie pozbycie się dużej liczby tych 'zapasów' powoduje destabilizację i stąd przejściowe zaburzenia. Wyrównują się po zwiększeniu buforowania ('zapasów') w pozostałej tkance tłuszczowej.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 163 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1560
No to ostatni, pożegnalny kurczak skonsumowany ;) Wytrwałam bez odstępstw i jestem z siebie bardzo dumna :D Waga spadła o 5,5 kg (z 77,8 na 72,3 przy wzroście 176cm), zmiana jest bardzo widoczna, psychicznie i fizycznie czuję się rewelacyjnie. Polecam wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń odchudzających :)

Teraz już tylko pozostaje trzymać się z daleka od węglowodanów - mam nadzieję, że się uda. Będę meldować, jakby co.

A jutro z rana... kawa i grzanka ;D

Powodzenia dla wszystkich dietujących :)

UWAGA! KOBIETA NA DIECIE! NIE DRAŻNIĆ! NIE DOKARMIAĆ!
http://www.sfd.pl/bree/_blog/_redukcja_forever_:]-t335245.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 106
Jogger czy możesz doradzić co po diecie? Myślałem o diecie atkinsa bo Montignac to troche za dużo myślenia co z czym nie jeść. A dieta Atkinsa przypadła mi do gustu, bo jestem typowym facetem mięsożernym. Chodzi mi o to żeby nie wpaść w efekt jojo. A może dieta 1000 kalorii? Żona minie namawia na 1000kal. Chociaż te dania z Atkinsa mnie kuszą, mniam, mniam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
no tak wlasnie skonczylam czytac o tej diecie atkinsa i powiem ze potrawy da mnie wsam raz bo tez miesozerna jestem bardzo jak przedmowca. Tyle tylko ze jakos hmmm no nie wierze w to ze na tej diecie cos zgubic mozna :/ ja w sumie tak jadlam wczesniej (sniadanko 2 jaja na twardo z majonezikiem, karkoweczka z grilla itp) no i zamiast spasc to mi przybylo tu i owdzie :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47
juz po diecie 1 dzien prawie nic nie zjadla i szczerze boje sie jesc
od poniedziałku wracam na siłownie 3-4 razy w tygodniu mam nadzieje ze efekt jaki osiagnelam -5,5kg wzrost 164 utrzyma sie dzieki treningom nawet jesli czasami skusze sie na cos niezdrowego...powodzenia wszystkim którzy są w trakcie albo maja zamiar zacząc ta dietke:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
hmmm przeczytalam gdzies o koktajlu oczyszczajacym watrobe i wspomagajacym jej dzialanie. Koktajl sklada sie az z dwoch skladnikow bo... z 1/2 szklanki oliwy i szklanki soku z grejfruta. Jogger co o tym sadzisz? ma to dla ciebie jakis ogolny sens? Bo ja jako ostatnia ignorantka w tej dziedzinie nie wiem juz w co wierzyc xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1362
Nie wiem jak to wpłynie na Twoją wątrobę ale jelita to napewno bedą czyste Gdybym wypił coś takiego to rewolucja jelitowa pewna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
no powiem ze jezeli chodzi o przeczyszczenie to by nie zaszkodzilo bo przez cale dwa tygodnie na diecie sie eghm eghm zalatwilam tylko raz :/
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium