SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 358620

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
dziś 9 dzień już mam dość tego okropnego jedzenia aż się niedobrze robi jak na to wszystko patrze ,ciągle myślę o tym żeby zjeść coś "normalnego" oczywiście nie myślę o nie wiadomo jakich ilościach,jeszcze trochę tej męczarni:)

damy radę:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 12 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 195
wczoraj ostatni dzień minął.
Krótkie podsumowanie: wzrost - 170 cm , waga : z 64kg spadła na 58 kg, więc 6kg mniej , mniej więcej tyle ile zamierzałam .
Sól - O tym że soli nie można używać dowiedziałam się pod koniec pierwszego tygodnia. I dania bez soli bardzo ciężko mi przechodziły.
Ryba pieczona w ziołach z cytryną - raz mintaj, raz dorsz - podawana w takiej postaci nie smakowała mi i nie wyglądała dobrze , przebolałam to po prostu.
Sałata z cytryną - tu dało się wytrzymać, Na początku jeszcze soliłam, a póżniej się zdarzyło że raz dodałam troszkę musztardy i raz dodałam troszkę przyprawy do sałatek i raz dałam troszkę jogurtu i dało się zjeść :)
Befsztyk - najczęściej z mięsa wołowego, raz ze schabu wieprzowego, raz z fileta z kurczaka - najczęściej smażony na niewielkiej ilości oliwy z oliwek i pare razy pieczony
jajka - jajka bez soli nie przechodzą mi przez gardło - do końca soliłam - choć żeby były dwa ziarenka soli na jajku , bo to poprawiało smak.
szpinak - nie jest zły w małych ilościach i od czasu do czasu :)
brokuły - tu nie mam problemu , na pewno je zastąpię zamiast ziemniaków
marchewka, serek wiejski, jogurt naturalny, pomidor - pyszne, nic dodać nic ująć

W drugim tygodniu o wiele mniej jadłam, żołądek się pewnie skurczył, było o wiele łatwiej niz na początku
jadłam w godzinach - śniadanie 8.00, obiad 12.30 - 13.30, kolacja 17.30 - 19.00 ( najpóźniej - zdażyło się dwa razy )

Teraz kolejne wyzwanie czyli muszę tę wagę utrzymać !
dziś rano kawa z łyżeczką cukru i ... kawałeczek ciasta ( nie smakuje mi tak jak sobie wyobrażałam, myślałam że rzucę się pewnie na ciasto i zjem w ciągu sekundy - a tu proszę, jakoś mnie nie kusi tak ). Na obiad będę mieć nieco ostre leczo ( chodziło za mną od 2 tygodni ) .

nad jutrem juz muszę myśleć. Do tej pory nie planowałam nigdy posiłków , jadłam to co mi dzień przynosił i o bardzo nieregularnych godzinach, niekiedy bardzo późnymi wieczorami robiłam sobie kolację albo drugą kolację . Te nawyki muszę pożegnać.

pozdrawiam wszystkich i powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
No! udalo mi sie juz prawie wrocic do wagi z przed mojego wyjazdu nad morze :P dzisiaj skusilam sie na ciasto ae moja chrzesniaczka miala pierwsze w swoim zyciu imieniny wiec nie moglam inaczej. waga aktualnie 66.5 kg zobaczymy jak tam dalej bedzie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
ja tam wole palić tkanke tłuszczową niż zrzucać wage

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
wiesz kazdy z nas ma inne cele :) dla mnie najepiej gdyby jedno z drugim szlo w parze (co idzie) moim celem nie jest budowanie masy miesniowe bo tej mam pod dostatkiem wrecz za duzo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
mi się wydaje że masz za dużo masy tłuszczowej

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 631
nie bede z toba polemizowac bo nie widze takiej potrzeby ae skoro teepatycznie oceniasz stan i budowe mojej sylwetki to zostaje mi tylko pogratulowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38
Dzisiaj moj pierwszy dzien, troche strachu ale mysle ze warto.
Wlasnie szykuje swoj pierwszy befsztyk. Pozdrawiam wszystkich na tej diecie i w specjalne dzieki dla Joggera-goru tej diety. Moze zmienic nazwe na "dieta Joggera"?:)

Dieto dieto udaj sie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66
KONIEC
Już 2 dzień po zakończeniu diety; dziwne, przestało mi smakować piwo (a wcześniej codziennie 1-2) , w sumie spadek wagi ze 117,5 do 105 czyli całkiem nieźle, teraz kontynuacja, czyli bez kolacji bez dojadania, ograniczenie słodyczy itd.
Żona spadek wagi ze 63,5 do 58 i zadowolona, że w końcu może śniadanko "normalne"
powodzenia wszystkim
3majcie się

damy radę:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27
Tak się zastanawiam od jakiego wieku można zacząć stosować tą diete.. może ktoś podpowie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

WHEY premium