SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta kopenhaska II

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 397744

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 330
a wiec ten cukier w kawi enie jest obowiazkowy wiec mozna bez super

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 195
przez pierwsze dni musiałam mieć chociaż łyżeczkę cukru ale teraz mi to obojętne raz dam raz nie, ale mimo to nie przepadam nadal za kawa(''); a co do szpinaku to nie jest taki zły mimo to wole go z czosnkiem i jajkiem usmażonego
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 105
Moim zdaniem to należy się ściśle tej diety trzymac, i np. jak jest kawa bez cukru to BEZ CUKRU, jak z łyżeczką cukru to widocznie w tej fazie diety jest on potrzebny i tyle

magdola

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 283
Magdola ma racje, cukier jest potrzebny, jeśli ktoś nie lubi słodzonej kawy, to powinien zaraz po niej zjeść kostkę, lub łyżeczkę. Ja osobiście piję z łyżeczką cukru rano, a następne już bez. Jogger kiedyś pisał, że to pobudza tarczycę do wydzielania czegoś czy jakoś tak, więc jak mus, to mus.
NikitaF, ja też skończyłam na 1 porcji szpinaku i od tamtego czasu jem brokuły, choć i na nie już powoli patrzeć nie mogę...

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 330
umre chce mi sie czekolady

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 283


Mam nadzieję, że mnie nie zlinczujecie, że zaśmiecam wątek , ale wklejam Wam sprawcę moich dodatkowych kilogramów hehe Dziś się wyżywałam na bidulku i mu sesję pykałam
Prawda,że słodziak (skromna, to ja nie jestem;P)?!?! hehe ale nie po mamusi, bom teraz brzydal jak strach na wróble

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 330
tak śliczny ten twój maluszek )

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 283
Dzięki Nikita, a z tą czekoladą, to poprzymierzaj sobie małe ciuchy i zaraz przejdzie hihi na mnie to działa!!!!

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 330
juz sie przemoglam w sobie kupie sobnbie chyba jkais chrom lub cos w tym stylu bo ja jestem chyba słodkoholikiem, do tej pory moglam zamiast normlanego obiady zjesc kg slodyczy. uwielbiam je niestety ;-(

Każda droga dokądś prowadzi jeśli idziesz nią wystarczająco długo...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 283
Wiesz co, ja przed ciążą, to we włoskiej knajpie, lody makaronowe mogłam dotykać, wąchać i nie miałam w ogóle na nie chęci. Ze słodyczy preferowałam ketchup Natomiast jak urodziłam małego, to w nocy, gdy wstawałam go karmić, jak jakaś popaprana szukałam słodkiego!!! Dochodziło nawet do tego, że dżem ze słoika wyjadałam!!! Mówię Tobie obłed. I wtedy właśnie pomógł mi chrom na szczęście, bo już mi klepki się w głowie od tych słodkości przestawiały!

"Czas nie będzie na Nas czekał..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Dieta - 1. próba

Następny temat

pomooocy..potrzebuje oceny diety :)

electro
Polecane artykuły