...
coś dla odmiany od diety :http://s3.bitefight.pl/c.php?uid=53711
...
coś dla odmiany od diety :http://s3.bitefight.pl/c.php?uid=53711
...
coś dla odmiany od diety :http://s3.bitefight.pl/c.php?uid=53711
...
Napisał(a)
Wiek - 19 lat
Waga - 70 kg
Wzrost -185cm
Kto ? - zdecydowanie Hardgainer, jem duzo [chyba niewlasciwe rzeczy], a chudy jestem straszliwie. nie cwicze (nie liczac 2X 1,5h na wf ;P)
planuje przybrac troche masy i dopiero isc na silownie.
--------------------------------
70*24 = 1680kcal
1680kcal*1,1=1848kcal
1848kcal+500kcal= 2350kcal
1,8g*70=126g Bialka=504kcal
1,2g*70=84g Tluszczu=756kcal
2350kcal-1260kcal=1090kcal WW 1090/4=272g WW
B : 126g
T : 84g
WW: 272g
pozdrawiam!
Waga - 70 kg
Wzrost -185cm
Kto ? - zdecydowanie Hardgainer, jem duzo [chyba niewlasciwe rzeczy], a chudy jestem straszliwie. nie cwicze (nie liczac 2X 1,5h na wf ;P)
planuje przybrac troche masy i dopiero isc na silownie.
--------------------------------
70*24 = 1680kcal
1680kcal*1,1=1848kcal
1848kcal+500kcal= 2350kcal
1,8g*70=126g Bialka=504kcal
1,2g*70=84g Tluszczu=756kcal
2350kcal-1260kcal=1090kcal WW 1090/4=272g WW
B : 126g
T : 84g
WW: 272g
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Dodaj jeszcze 500 kalorii z ww i tluszczu. Idz odrazu na silownie 2-3 razy w tyg. Trening ogolnorozwojowy, lekkie ciezary.
Moderator działu Odżywianie
...
Napisał(a)
500? czyli tak to teraz powinno wygladac?
pzdr
1,8g*70=126g Bialka=504kcal
2g*70=140g Tluszczu=756kcal
WW 1590/4=400g WW
B : 126g
T : 140g
WW: 400g
pzdr
1,8g*70=126g Bialka=504kcal
2g*70=140g Tluszczu=756kcal
WW 1590/4=400g WW
B : 126g
T : 140g
WW: 400g
...
Napisał(a)
wiek - 17 lat
waga - 63 kg
wzrost - 182 cm
Jestem nawet aktywny cwicze ostro na wf-ach i chodze na hale raz w tygodniu. Chcialbym przybrac 22kg i dopiero wtedy cwiczyc na silce(ktora mam w domu co mi ulatwia rozwoj).
---------------------------------
63*24=1512kcal
1512*1.2=1815kcal
1815kcal+500=2315kcal
B: 1.8g*63=113g=452kcal
T: 2g*63=126g=1134kcal (nie wiem czy dobrze obliczylem)
WW: 2315kcal-1586kcal=729kcal=182g
B: 113g
T: 126g
WW: 182g
Prosze o korekte i pozdrawiam :)
waga - 63 kg
wzrost - 182 cm
Jestem nawet aktywny cwicze ostro na wf-ach i chodze na hale raz w tygodniu. Chcialbym przybrac 22kg i dopiero wtedy cwiczyc na silce(ktora mam w domu co mi ulatwia rozwoj).
---------------------------------
63*24=1512kcal
1512*1.2=1815kcal
1815kcal+500=2315kcal
B: 1.8g*63=113g=452kcal
T: 2g*63=126g=1134kcal (nie wiem czy dobrze obliczylem)
WW: 2315kcal-1586kcal=729kcal=182g
B: 113g
T: 126g
WW: 182g
Prosze o korekte i pozdrawiam :)
Poprzedni temat
posilek potreningowy
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
- 160
- 161
- 162
- 163
- 164
- 165
- 166
- 167
- 168
- 169
- 170
- 171
- 172
- 173
- 174
- 175
- ...
- 176
Następny temat
Jak mam się odżywiac?
Polecane artykuły