SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pojedyncze pytania Juniora vol. 9

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 459851

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35460 Napisanych postów 27481 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287662
czy robiąc mocne i większe mięsnie nóg można zatrzymać chondromalacje ??

Tzn czy lepiej nic nie robić żeby nie obciążać kolan czy jednak lepiej ćwiczyć mocno aby zbudować mięśnie bo mocne mięśnie to mocne i mniej obciążone kolana??

Ps . jakby się ktoś mógł odnieść do tego mojego tematu bo możliwe że kiedyś komuś spadła sztanga na klate i też miał podobnie :)

https://www.sfd.pl/wieloletni_ból_przy_nacisku_w_klatce_co_to_może_byc_-t1097112.html#


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-12-08 11:33:39
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Na tłuszczu można robić masę, ale nie na ketozie. Ketozie - nie mylić z CKD czy innymi wariantami gdzie są ładowania bądź posiłki oszukane.

Na diecie tłuszczowej jak najbardziej, można wrzucić do każdego posiłku np. po 30g węgli lub zacząć od węgli przed i po treningu - wystarczy w takiej sytuacji wrzucić 40/50g przed oraz 40/50g ww po w postaci szejka i będzie szło.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1756
1. Monohydrat kreatyny stosować 20-30 min przed treningiem i bezpośrednio po treningu czy bezpośrednio przed i bezpośrednio po?
2.Beta alanine stosować 5 kapsów przed treningów czy podzielić na 3 przed 2 po?

LIGHT WEIGHT BABY!

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
1 kiedy ci wygodniej, weź sobie przed wyjściem z domu i po powrocie.
2 mozesz podzielić na dwie porcję

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 456
Witam mam pytanie,jak to jest z podciaganiem szerokim nachwytem ? Jutro zaczynam pierwszy raz to cwiczenie,i czytalem podzielone opinie dot. Ilosci powtorzen i serii jedni mowia 4x12-6 inni 3x12-8 a zas inni 3x az do zapasci miesniowej,jak to jest ?
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Ile serii i powtórzeń zależy od Twego wytrenowania ok 4 x 8-12 będzie w porządku, jak nie dasz rady jest fajne ćwiczonko inverted row

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 456
4x12-8 rozumiec jako 12,10,8,8 ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 3943 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80353
raczej chodziło o 4 serie w zakresie 8-12

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Może być i piramidka 12 10 8 8 ale jak jesteś w stanie może być np 10 10 10 10 czy 8 8 8 8 nie ma co ukrywać podciąganie łatwe dla początkujących osób nie jest, nie ma sensu dziwnych wygibusów robić by dość do jakiejś tam liczby, często widzę jak komuś brakuje jednego powtórzenia to zwiśnie i tak nogami jakby się próbował podbić do góry. Można też skorzystać z taśm gumowych.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2015-12-08 20:20:29

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 35460 Napisanych postów 27481 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 287662
Podciągania - czy przy podciąganiach ( czy to biceps czy to na plecy różnorakie łapania ) opuszczać się do samego dołu aż do prostych rąk ? czy nie musze aż tak nisko schodzic?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

witam chciałbym zobczyć czy to dobrze:)

Następny temat

Trening tricepsa i pleców

electro
Polecane artykuły