czy robiąc mocne i większe mięsnie nóg można zatrzymać chondromalacje ??
Tzn czy lepiej nic nie robić żeby nie obciążać kolan czy jednak lepiej ćwiczyć mocno aby zbudować mięśnie bo mocne mięśnie to mocne i mniej obciążone kolana??
Ps . jakby się ktoś mógł odnieść do tego mojego tematu bo możliwe że kiedyś komuś spadła sztanga na klate i też miał podobnie :)
https://www.sfd.pl/wieloletni_ból_przy_nacisku_w_klatce_co_to_może_byc_-t1097112.html#
Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-12-08 11:33:39
Tzn czy lepiej nic nie robić żeby nie obciążać kolan czy jednak lepiej ćwiczyć mocno aby zbudować mięśnie bo mocne mięśnie to mocne i mniej obciążone kolana??
Ps . jakby się ktoś mógł odnieść do tego mojego tematu bo możliwe że kiedyś komuś spadła sztanga na klate i też miał podobnie :)
https://www.sfd.pl/wieloletni_ból_przy_nacisku_w_klatce_co_to_może_byc_-t1097112.html#
Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2015-12-08 11:33:39
