SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

NO PAIN NO GAIN! DT LAURY

temat działu:

Dzienniki Treningowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 233102

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 1287 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15135
lauraa96
Mariusz - to najwyżej zrobisz sobie cheata :D na redu chyba czasami są wskazane :P



szalona ;p jak ja zacznę cheata to na jednym się nie skończy i będzie po formie ;p

.. a masło to zło na prawdę.. krótko przed startem jak było ssanie na tłuszcze, to jadłem dopóki ktoś mi słoika nie zabrał

MÓJ DZIENNIK (PRZYGOTOWANIA DO MISTRZOSTW POLSKI 2016) - http://www.sfd.pl/BSN__Mariusz_Przybyła__droga_do_MP_2016-t1094082.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
Widzę, że uzależnienie od masła orzechowego dotyka coraz większą grupę osób. Może to zaraźliwe?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22697
Ja narazie nie ubolewam nad tymi masełkami, bo dziennie mogę sobie pozwolić na dosc solidna porcje :)
Gorzej by było, gdybym nie mogła go szamać, wtedy pewnie gdyby ktos postawił mi taki słoiczek opierdzielilabym caly :D

Ja wlasnie zbieram sie na silke - w planie barki :)
Dieta caly czas trzymana :)
Wieczorem jakas wieksza relacja

Zmieniony przez - lauraa96 w dniu 2014-12-14 14:55:16
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Skoro to zaraźliwe to trzymam się od tego z daleka
Laura jak tam dzisiejszy trening? barki <3
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22697
Hello :)

Dzisiaj
BARKI:

1. Wymach boczny stojąc x5 20-15-12-12-10
2. Wymach w przód w bramie (wyciąg dolny miedzy nogami) x4 20-15-15-20
3. Wyciskanie hantli siedząc x4 12-12-10-10
4. Szrugsy z hantlami 4x15
5. Wymach boczny, leżąc na boku 4x10

30min cardio (dzis zdecydowanie dluzej bo wczoraj po treningu lap sobie te cardio odpuściłam :D)

Jestem meeega zmeczona. Cale ramiona mnie nieźle bola.
Pora spac, co by sie jakos zregenerować :)

Dieta:

1. Omlet (135g białko jaja, 20g żółtko jaja, 60g owsiane, 20g masło migdałowe, 10g białko UNS, aromat cytrynowy
2. 125g kury, 60g makaron pełnoziarnisty, 10g olej lniany, warzywa, zupa jarzynowa
3. 125g kury, 50g kasza gryczana, warzywa
4. 125g kury, 60g makaron pełnoziarnisty, 10g olej lniany, warzywa
5. 130g kury, 20g ser, 20g masło orzechowe, warzywa
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22697
Dzis KLATKA poszla :)

1. Rozpietki na maszynie x4
2. Wyciskanie hantli na skosie x4
3. Rozpietki w bramie wyciąg dolny x3 (2ost serie drop)
4. Pompki na poręczach z pomocą do upadku x4

20 mim cardio- od dzis dokładam kolejne 5min

Micha dalej trzymana, bez zmian ok 80T 140W a białka sporo, narazie skrupulatnie nie wliczam ale jest go ponad 140g ja myślę

A tu na dowod ze trzymam korytko- moj zacny brat po treningu objadal sie makiem :d nawet smaka mi nie zrobił. Gorzej by bylo, gdyby wybrał się na jakiegoś konkretnego burgera typu mad mick

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 9580 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34564
Też bym Twój pojemnik z jedzeniem wybrała. Ktoś tu chyba nie wytrwał w postanowieniu - zupa jarzynowa, ser żółty? :D
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 2000 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22697
Doris ser wliczony w bilans a zupka to byly same warzywa na bulionie warzywnym, bez żadnej mąki i śmietany. Gdyby bylo inaczej nie tknęłabym jej. A swoją drogą jestem mega zmarzluchem z niskim ciśnieniem i bradykardia. Takie zupki mnie dobrze rozgrzewają
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
No Laura brawooo, pewnie najadłaś się swoją szamką dużo bardziej niż on tym makiem no i jak zdrowo!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2138 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45010
Miska apetycznie wygląda i dobrze, że nie kusi nic ;)
choć dobry burger w madmicku z nachosami mrmrm ;d dużo piersi i widze, że ryż raczej nie wchodzi w praktyke;D? czy zostawiasz go na redukjc;ed
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Mariusz Przybyła - Droga do Mistrzostw Polski 2015

Następny temat

wwianek - dziennik treningowy 2014

electro
Polecane artykuły