03.10.14r. Dzisiaj 6 tydzień 3 trening masa.
Dzisiaj nogi-trening:
Przysiady:
-rozgrzewka-20x70, 12x70
-zasadnicze -85x10 x 3 serie
Robiłem raz wąsko raz szeroko
Prostowanie nogi w siadzie:
-4 serie 20,15,15,15 od 60 do 75kg
Martwy ciąg na prostych nogach
-rozgrzewka -80kg x 12
-zasadnicze -95x10 x 3 serie
Ugięcia łydek stojąc suwnica Smitha :
-4 serie x80kg na max
-3 serie łydki siedząc
Na dobicie spacer z 2 hantlami.
Ogólnie nogi zmasakrowałem bardzo aż nie mogłem chodzić. Teraz jest dobrze ale za 2 dni będzie odczuwalny dyskomfort.
. Nie mam czasu ostatnio więc dzisiaj nie wpiszę mojego planu na następne 6 tygodni.
Dieta trzymana na poziomie 3900kcal. Zdjęć nie mogę dodać bo dropbox zdechł.
Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2014-10-03 18:55:58
Dzisiaj nogi-trening:
Przysiady:
-rozgrzewka-20x70, 12x70
-zasadnicze -85x10 x 3 serie
Robiłem raz wąsko raz szeroko
Prostowanie nogi w siadzie:
-4 serie 20,15,15,15 od 60 do 75kg
Martwy ciąg na prostych nogach
-rozgrzewka -80kg x 12
-zasadnicze -95x10 x 3 serie
Ugięcia łydek stojąc suwnica Smitha :
-4 serie x80kg na max
-3 serie łydki siedząc
Na dobicie spacer z 2 hantlami.
Ogólnie nogi zmasakrowałem bardzo aż nie mogłem chodzić. Teraz jest dobrze ale za 2 dni będzie odczuwalny dyskomfort.
. Nie mam czasu ostatnio więc dzisiaj nie wpiszę mojego planu na następne 6 tygodni.
Dieta trzymana na poziomie 3900kcal. Zdjęć nie mogę dodać bo dropbox zdechł.
Zmieniony przez - kerad37 w dniu 2014-10-03 18:55:58





