SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA VOL. 16

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 126064

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1176 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16720
też miałem ten problem po wywaleniu mleko/kapusty/cebuli/jabłek troche zelżało i pij herbatki ziołowe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1701
domer
Nie ma. Zawsze też możesz pić z głową. Do tego przed i po sporo witaminy C, magnezu, potasu, sodu. W trakcie woda wysokozmineralizowana.

można wiedzieć w jakim celu ta witamina C, magnez, potas, sód i woda ? Tak z ciekawości ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3571 Napisanych postów 62042 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 674158
Żeby złagodzić skutki odwodnienia i wpływu toksyny na organizm

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9517
domer
Napisz dokładne wyliczenia i więcej o sobie. A najlepiej udaj się z pytanie do działu junior sfd.

Chodzi o to że jak ustawilem bialko 1,5g na kg masy ciala to wyszlo 64,5g.Ja to zaokraglam do 65g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1427
Igor
domer
Napisz dokładne wyliczenia i więcej o sobie. A najlepiej udaj się z pytanie do działu junior sfd.

Chodzi o to że jak ustawilem bialko 1,5g na kg masy ciala to wyszlo 64,5g.Ja to zaokraglam do 65g.

Mozesz smiało zaokrąglić, nawet gdy zjesz 5 czy 10g wiecej niz się nie stanie. Tk na marginesie nie zamało tego białka ? -- 2g podobno to optymalna granica.
Pozdrawiam !

Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2014-06-16 19:11:28

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1427
Jakiej mąki używać do omletów ?

,,Wolałbym opuścić jeden z treningów niż źle zjeść! Dieta jest bardzo ważna dla ciężko trenujących. To jest strefa do której nie mozna dopuścic jakichkolwiek błędów,,

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1176 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 16720
Ja tam melvit pszenna daje typ 1850 albo owsiane miele w blenderze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1663 Napisanych postów 28598 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 279972
Są różne mąki: orkiszowa, żytnia, kokosową polecam do omleta np. , ważne, żeby nie było to mąka oczyszczona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1164 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9517
żyjący na pustkowiu
Igor
domer

Mozesz smiało zaokrąglić, nawet gdy zjesz 5 czy 10g wiecej niz się nie stanie. Tk na marginesie nie zamało tego białka ? -- 2g podobno to optymalna granica.
Pozdrawiam !

Zmieniony przez - żyjący na pustkowiu w dniu 2014-06-16 19:11:28

Nie zawsze wiecej znaczy lepiej ;).poza tym teraz mam kontuzje ręka w gipsie i nie trenuje tak jak zawsze trenowalem tylko teraz nogi+brzuch i to 3 razy w tygodniu wiec tyle bialka starczy na taka aktywnosc :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 3678
MASA a węglowodany , czy można spożywac węgle złożone przed snem jako ostatni posiłek 1-2 h ? Na masie ?? Czy raczej białka i tłuszcze ? I drugie pytanie dlaczego tłuszcze na noc ??? Prosze o wyjaśnienie :)

Rafis

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ile czasu redukcja??

Następny temat

Dieta na redukcje pomoc

Masa