SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222036

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.06.11

Trening siłowy

Dzisiaj znowu wykonalem kompleks sztangowy + 2 dodatkowe cwiczenia. Zmodyfikowalem lekko zestaw w ilosci powt. i obciazenia. Wykonalem 3 obwody pomiedzy obwodami okolo 5 min. przerwy. Po kazdym obwodzie zmeczenie bylo konkretne. Mam nadzieje ze za tydzien zrobie juz pelne planowane 4 obwody.

Obwód nr 1 i 2:

1. Przysiad + wyrzut 8 x 40 kg
2. "Dzień dobry" 8 x 40 kg
3. Wykroki 2 x 8 x 40 kg
4. Wiosłowanie sztangą 8 x 40 kg
5. Martwy ciąg 8 x 80 kg
6. Dipsy 10 x cc
7. Pompki 10 x cc

Obwód nr 3:

1. Przysiad + wyrzut 8 x 30 kg
2. "Dzień dobry" 8 x 30 kg
3. Wykroki 2 x 8 x 30 kg
4. Wiosłowanie sztangą 8 x 30 kg
5. Martwy ciąg 8 x 80 kg
6. Dipsy 10 x cc
7. Pompki 10 x cc

W 3-cim obwodzie zmniejszylem obciazenie 1-szej sztangi.

Wykonalem jeszcze na zakonczenie 2 serie podciagania po 6 powt. i mialem serdecznie dosc. Calosc zajela mi okolo 30 min.

Jutro w planie wylacznie rozciaganie.

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-06-11 23:20:33
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.06.13

CROSSFIT

Rano bylem na masazu sportowym u fizykoterapeuty - pierwszy raz w zyciu. Do 15 chodzilem otumaniony tak mnie ponastawial, ale taki masaz byl jak najbardziej konieczny. Fizykoterapeuta odradzil mi wykonywania przysiadow ze sztanga i martwych ciagow, chociaz stwierdzil ze kregoslup nie jest w zlym stanie.

Pozniej bylem na treningu crossfit. Pogoda dzisiaj srednio sprzyjala wysilkowi fizycznemu, ale trening zaliczylem jako tako.

Z nowosci dzisiaj byly pompki w staniu na rekach oraz swing kettla 32 kg. O ile pompki w staniu na rekach nie stanowily dla mnie problemu mimo przerwy to kettla 32 kg na poczatku wydala mi sie jakas masakryczna przeszkoda. Pozniej okazalo sie ze nie jest tak zle i wykonwalem swing kettla 32 kg.

Jutro przerwa - chyba. Ewentualnie bieganie jak bedzie chlodniej.


Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-06-13 20:57:15
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 7497 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122808
A co się z kręgosłupem dzieje? Odcinek lędźwiowy może? Jeśli tak, to można robić przysiady ze sztangą z przodu(na początku z dośc małym obciążeniem, bo może być trudna do opanowania kalibracja sztangi). Przysiady ze sztangą z przodu nie obciążają odcinka lędźwiowego - możesz zapytać swojego lekarza/rehabilitanta czy możesz je robić.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Robie przysiady ze sztanga z przodu i z tylu. Osobiscie nie odczuwam dolegliwosci. Mysle ze przestrzegal mnie zapobiegawczo. Inna sprawa ze nie uzywam jakis mega obciazen i moje mozliwosci koncza sie na 90 - 95 kg czyli mniej wiecej masie mojego ciala. Zreszta nie mam zamiaru bic jakis rekordow bo ani ten wiek na to ani mozliwosci.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 7497 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122808
Tu nie chodzi o rekordy:) Ja bym nie rezygnował z przysiadów i martwego ciągu i robił je nawet małym ciężarem, z uwagi że są to ćwiczenia wielostawowe. No ale decyzja twoja :)

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
I pewnie tak zrobie ze przy nich pozostane poniewaz nie sa az tak ciezkie jak Twoje hehe (zerknalem w Twoj profil i zgubilem kapcie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 7497 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122808
Jak mi rodzina nie wymyśli planów żadnych na weekend, to będę we Wrocku na wyciskaniu, bo mam rzut beretem. Lipa tylko, że kategoria jest od 80kg, a ja właśnie redukuje pod 75 i docelowo koło 74(bo taka jest kategoria w trójboju) chce się zatrzymać. Po wakacjach zacząć już trenować typowo pod trójbój tylko, z pomocą oczywiście osób z tego forum(bo jest tutaj dużo startująych zawodników). Zobaczymy co z tego wyniknie. Koniec spamu :D

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Spoko :)
Zycze sukcesow :)

BTW: w jakim jestes wieku ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 7497 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 122808
29 w listopadzie będzie.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736463
Fajnie,że przyjdziesz-właśnie chciałem sie pytac...:)
Podejdz do mnie i Wzorka sie przywitac...:)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły