SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222018

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
to ze malo pije to juz nie jeden tu pisał
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22853
Człowiek nie wielbłąd pić musi!!!

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
ja 3.5l spokojnie w dzień
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
arekmos81
Darnok35 według mnie dziennik zaj**isty ,lecz według mnie zbyt mało pijesz !!


Dzieki Arek :)
Na razie w glosowaniu nie widac jego zaj**istosci

Ja w ogole teraz nie pije

Wody pije ile potrzebuje. Nie wpyrlam az tyle bialka zeby tyle wody zlopac. Woda jest tez w warzywach i owocach :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22853
Ja z ciekawości wczoraj podliczyłem -kawa,herbata,woda
dniówka u mnie wynosi od 4-5 litrów

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie wszystkich plynow tez wychodzi wiecej. Ja podaje tylko czysta wode. Wszystkiego min. 2 - 2,5 l na dzien bedzie.
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
Gdy robię uginania z głową w lini barków (czyli bez zadzierania jej oraz bez wygięcia klatki piersiowej) bardziej czuję pracę barków oraz czworobocznego grzbietu - po serii ugięć wydaję się od razu szerszy!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
arekmos81
Ja z ciekawości wczoraj podliczyłem -kawa,herbata,woda
dniówka u mnie wynosi od 4-5 litrów
nie wlicza się kawy i herbaty ,bo te płyny dzialaja odwrotnie- odwadniaja ,a nie nawadniaja ,jak pijesz kafku ,musisz wypic przynajmniej dodatkowo szklanke wody ,zeby sie wyrownało

to samo w piwskiem i wódą ,odwadniasz organiazm maksymalnie i musiasz wypic 2 razy tyle wody bo zasuszysz bicka ticka itd heh

Zmieniony przez - czung w dniu 2012-11-28 21:56:14
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2012.11.28

DIETA

Dzisiaj nie typowo rozdzielone wpisy - trening byl wczesniej - ale za to jak zwykle kompletne i szczegolowe. Dieta wyszla dzisiaj dosyc bogata w weglowodany zgodnie z uwagami ojana i polaco_92 - moze nawet az za bogata, ale z pewnoscia nie zaszkodzi w niczym :)

Caly dzien ogolnie udany.




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2012.11.29

Dzisiaj odpuscilem interwaly. Raz ze znowu nie dane bylo sie wyspac porzadnie, jak i zycie wyznaczalo mozliwosci co do treningu i diety. Nie mniej jednak: rozciaganie, trening brzucha i pompki na czas zostaly wykonane zgodnie z zalozeniami. W pompkach zanotowalem - 2 powt. w porownaniu z tygodniem ubieglym, ale za to zrobilem 10 serii po 14 powt. Teraz bede dazyl do wykonania 14 serii po 14 powt. i dopiero po osiagnieciu tego pulapu w czasie ponizej 10 min. bede dodawal po 1 powt. do kazdej serii. A pozniej sie zobaczy Zmniejszona liczba powtorzen byla spowodowana zmeczeniem barkow po wczorajszym treningu.

W treningu brzucha postepy - male ale regularne co tydzien. Mam nadzieje ze na koniec konkursu bede w stanie zaprezentowac 5 powtórzeń z AB Wheel z pozycji stojacej










Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-11-29 23:03:17
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły