to ze malo pije to juz nie jeden tu pisał 

Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
Ilość wyświetleń tematu: 222018

Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"
Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
arekmos81Darnok35 według mnie dziennik zaj**isty ,lecz według mnie zbyt mało pijesz !!


"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"
arekmos81nie wlicza się kawy i herbaty ,bo te płyny dzialaja odwrotnie- odwadniaja ,a nie nawadniaja ,jak pijesz kafku ,musisz wypic przynajmniej dodatkowo szklanke wody ,zeby sie wyrownałoJa z ciekawości wczoraj podliczyłem -kawa,herbata,woda
dniówka u mnie wynosi od 4-5 litrów![]()

Zmniejszona liczba powtorzen byla spowodowana zmeczeniem barkow po wczorajszym treningu.
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły