SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196658

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No zwlaszcza ze mam wrazenie ze jednak spadek sily jest no a z powietrza jej nie wezme :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2012.11.28

TRENING

Tak jak sadzilem warto bylo poczekac z treningiem 1 dzien i zamiast sztywno trzymac sie planu zmodyfikowac go - w koncu po to sa plany - i wykonac trening dzisiaj zamiast wczoraj.

Pod kazdym wzgledem trening zaliczam do udanych. Jedynie przy MC w ostatniej serii jakos zle sztange opuscilem i przerwalem na 6 powtorzeniu cwieczenie.

Ponadto poniewaz dzisiaj przypadal trening barkow postanowilem powrocic do wykonywania pompek w staniu na rekach. Wykonalem dzisiaj 1 serie 10 powt. jako rozgrzewke barkow przed kolejnymi cwiczeniami. Ostatnio wykonywalem je 2 lata temu. Nie bylo tak zle. Z czasem bede staral sie opuszczac jeszcze nizej i wlaczyc to cwiczenie do treningu na stale w 3 - 4 seriach. Niestety nie umiem wykonac tego cwiczenia bez podparcia sie o sciane :(

Poniewaz Ci ktorzy odwiedzaja moj dziennik konkursowy moga miec dosc ogladania talerzy z jedzeniem i gotowi jeszcze pomyslec ze cwicze tylko w tabelkach , zalaczam 2 fillmiki z cwiczeniami z dzisiaj: wlasnie pompki w staniu na rekach i side plank.

Na koniec dnia jak zwykle bedzie wypiska z dieta














Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-11-28 17:18:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
dawaj zdjęcia szamy, Twój dziennik jest najbardziej "smacznym" dziennikiem

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12124 Napisanych postów 30538 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130968
Ugięcia w staniu na rękach robisz z głową podniesioną czy opuszczoną?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
bardzo trudne cwiczenie pompki w staniu na rekach , było kiedyś tutaj w dziale w konkursie ale głową trzeba bylo dodtykac ziemi , no i brak zdjeć jedzenia do których nas juz przyzwyczaiłeś

a co ta sala taka pusta sam tam cwiczysz , to twoja sala

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-11-28 17:57:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Ugięcia w staniu na rękach robisz z głową podniesioną czy opuszczoną?


Lekko mam uniesiona w gore, ale nie za mocno - nie zadzieram jej przesadnie w gore i nie napinam karku. Jak jest najlepiej robic? Jestes specjalista w tym zakresie z tego co wyczytalem kiedys u Ciebie :) wiec wszystkie rady przyjme ochoczo i wdroze w zycie :)

Bede staral sie schodzic glowa coraz nizej w pompkach, az bede dotykal podlogi. Dzisiaj byla to pierwsza proba tak jak napisalem.


rutkow: szamka na koniec dnia :) zgodnie z nowa, swiecka tradycja, jaka nam sie tutaj narodzila

Sala pusta bo nie ma chetnych na zajecia o godz. 12:00 hehe - moja ulubina pora na trening to od 11:00 do 15:00 kiedy wiekszosc jest w pracy. Mam to szczescie ze czesto moga sobie tak zaplanowac trening wlasnie.

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-11-28 18:25:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7513 Napisanych postów 49521 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385512
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 758 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18436
To nie ty , nie widzę brzucha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skrzydło
To nie ty , nie widzę brzucha


nie ma juz brzucha :) powiedzialem mu zeby poszukal innego zywiciela no i obrazil sie i poszedl sobie, ale nie wiem gdzie dokladnie zakotwiczyl - nie jestem ciekawy specjalnie zeby nie przypomnial sobie o mnie i o tym jak mu dobrze u mnie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1235 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22853
Darnok35 według mnie dziennik zaj**isty ,lecz według mnie zbyt mało pijesz !!

"Nigdy się nie poddawaj,porażka nigdy nie oznacza końca lecz początek drogi do zwycięstwa"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

WHEY premium