2013.11.16
BIEGANIE
Od Biegu Niepodleglosci tj. 11.11.2013 ani nie biegalem ani nie mialem zadnej innej aktywnosci sportowej, za to sporo roznych innych zajec. Nie bylo nawet kiedy zrobic treningu. Ale nie ma tego zlego ... za to sie dobrze zregenerowalem i dzisiaj przebieglem w wietrze i zimnie 11,20 km w czasie 1h19'. Spokojnie, ale za to 3 bardzo dlugie podbiegi i nowa trasa.
Czulem sie dzisiaj swietnie podczas biegu i skonczylem z duzym zapasem sil. Czulem ze 15 km bylo w zasiegu.
Coraz czesciej mysle o przygotowaniu sie do polmaratonu.
Dzisiaj mialem diete ciastkowa :) Rano paczek gigant z nadzieniem budyniowym - mysle ze mial lekko 700 kcal a pozniej eklery :)
Waga rano: 90,00 kg
Waga po bieganiu wieczorem: 89,70 kg
Buty sprawuja sie coraz lepiej. Dopiero teraz zaczynam czerpac naprawde przyjemnosc z biegania kiedy podczas biegu nie walcze z bolem.
Do tej pory biegalem w zasadzie w czyms takim

BIEGANIE
Od Biegu Niepodleglosci tj. 11.11.2013 ani nie biegalem ani nie mialem zadnej innej aktywnosci sportowej, za to sporo roznych innych zajec. Nie bylo nawet kiedy zrobic treningu. Ale nie ma tego zlego ... za to sie dobrze zregenerowalem i dzisiaj przebieglem w wietrze i zimnie 11,20 km w czasie 1h19'. Spokojnie, ale za to 3 bardzo dlugie podbiegi i nowa trasa.
Czulem sie dzisiaj swietnie podczas biegu i skonczylem z duzym zapasem sil. Czulem ze 15 km bylo w zasiegu.
Coraz czesciej mysle o przygotowaniu sie do polmaratonu.
Dzisiaj mialem diete ciastkowa :) Rano paczek gigant z nadzieniem budyniowym - mysle ze mial lekko 700 kcal a pozniej eklery :)
Waga rano: 90,00 kg
Waga po bieganiu wieczorem: 89,70 kg
Buty sprawuja sie coraz lepiej. Dopiero teraz zaczynam czerpac naprawde przyjemnosc z biegania kiedy podczas biegu nie walcze z bolem.
Do tej pory biegalem w zasadzie w czyms takim

Pokaż co to za buty.
Ostatnio mało biegam (nie daję rady przez te swingi 
