SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222034

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
Założysz pas i siadasz aż miło będzie popatrzeć!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6228
Dużo osób było ?
Jakieś ciekawe stacje ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
8 osob i 12 stacji przez co byl tlen na sali i miejsce :)
1 odpadl po 2-gim obwodzie, wiekszosc umierala po 2-gim, na 3-cim zwloki hehe
Pakerzy - wg mnie lipa :)

Sciezka dla nog byla dobra: wykroki z workiem 16 kg, skok na skrzynie - skakalem na 60 cm wczoraj :), przysiad z wyskokiem z obciazeniem 15 - 25 kg, thruster ze sztanga 30 kg - jedno po drugim - ladnie dawalo :)

Reszta mniej wiecej to samo co zawsze. Czasy lecialy: 45 / 40 / 35 sek.
Podobalo mi sie tylko szkoda ze m. brzucha mi dokuczaly.

ojan: jeszcze nigdy nie cwiczylem w pasie :)

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-01-11 10:49:27
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6228
No ja w środę wybrałem ścieżkę do dupy bo swing robiłem jako ostatnie ćwiczenie. Ledwo co :)
Siły miałem żeby wczoraj przyjść - ale Żonka później wróciła z roboty.

BTW. zobacz sobie ćwiczenie death by burpees. dzisiaj chce zrobić bo na siłkę nie idę.
“Death by Burpees”

Complete one Burpee on the start of the first minute, two Burpees on the second minute, three Burpees on the third minute, and so on until you can no longer complete Burpees for the number of minutes on the timer.


Zmieniony przez - szefix w dniu 2013-01-11 10:52:24

Zmieniony przez - szefix w dniu 2013-01-11 10:54:23
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Wiek 46 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6228
To nie to.

W moim poście masz opis - co prawda po angielsku ale zrozumiały. :P

Zmieniony przez - szefix w dniu 2013-01-11 10:59:07
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
DARNOK35 - ta ścieżka dla nóg dosyć masakrycznie wygląda.
Po takich treningach będziesz miał ciało modela fitnesowego!
Pakerzy marzą o czymś więcej (nie zawsze marzenia się same spełniają - najczęściej trzeba bardzo się starać aby stały się rzeczywistością) a więc z kondycją i wytrzymałością jest u nich dużo gorzej.

Też nie ćwiczyłem w pasie ale pas pomaga - nie rozpycha brzucha!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan: mam zamiar zwiekszyc ciezar w przysiadach podobnie jak zrobilem to w WL aby wyjsc poza dotychczasowe obciazenia wiec moze uzyje pasa.
Do takiego ciala daleka droga chociaz moze aktualnie blizej niz kiedykolwiek wczesniej ... w sumie moim celem jesli chodzi o wyglad jest posiadanie widocznej muskulatury, nie przesadnie rozwinietej poniewaz ogranicza najczesciej sprawnosc - wage do 90 kg max. chce utrzymac.


szefix: ale ten co znalazlem tez dobry co ? zanim podales opis to to znalazlem.

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-01-11 12:08:24
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
.




Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-01-11 17:26:21
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
Nadmuchałeś żabkę?
A przysiady gdzie?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły