SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 197562

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 48 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23820
Uważaj Czunga, jak zrobiłem sobie raz aeroby ok 40 minut z pajacykami głównie, to domsy ba naramiennych miałem kilka dni... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.12.05

CROSSFIT
(zawody)


Zawody, zawody i po zawodach ... super ludzie i super zabawa, ale rowniez konkretny wysilek i to bardzo. Jesli mam prownac skale zmeczenia to wtorkowe 15 km trwalo 6x dluzej jak dzisiejsze wykonanie cwiczen na zawodach przy czym zmeczenie bylo dzisiaj 10x wieksze jak po 15 km biegu i licznych podbiegach.

Startowalo 9 osob. Zajalem 7 miejsce. Ogolnie jestem zadowolony z tego ze ukonczylem w ogole zawody i wstalem z wioslarki na koncu, a nie padlem na ryja.

Nigdy w zyciu nie zrobilem wczesniej pod rzad 100 burpees - podczas TABATY kiedys zadarzalo mi sie robic 64 - 72 powt. i w poniedzialek na treningu wykonalem 50 powt., ale 100x nigdy - to tylko na YT ogladalem wczesniej sobie

Samym czasem jestem troche zawiedziony jednak. Nie wiem czy to zmeczenie wtorkiem moze, a moze po prostu juz wiek, ale czas 14:08:09 nie powala na nogi i byl w ogonie. Liczylem ze wykonam to mimo wszystko w przedziale 12 - 13 min., ale jak widac jestem za slaby kondycyjnie jeszcze - a moze podszedlem zbyt zachowawczo do tego i za malo dalem z siebie? Chociaz nie wiem czy moglbym dac dzisiaj wiecej? Zadowolony jestem z tego ze na ergometrze na koncu zrobilem te 500 m w 2 min. - chyba nikt nie mial 2 min. bo sprawdzalem a startowalem w 1 parze i sprawdzalem specjalnie zeby sobie porownac pozniej u innych. Bylo ciezko na koncu. Powietrze nabieralem gleboko do granic mozliwosci pluc podczas ostatnich 100 m na ergometrze. Nigdy w zyciu tak sie nie zmeczylem chyba. Okolo dobrych 5 min. odpoczywalem po tym wszytkim uspokajajac oddech - bo mysli nie mialem w glowie hehe
Gdybym bym chory na serce, albo mial inne choroby ukladu krazenia to dzisiaj bym kopnal w kalendarz. Dobry sprawdzian byl dzisiaj.

Pelne wyniki jutro wkleje jak dostane. Rowniez zamieszcze troche fotek bo udokumentowalismy impreze dosc dokladnie :)

Ponizej pamiatkowy dyplom i medal. Naprawde fajna sprawa takie pamiatki. Z pewnoscia kiedys z lezka w oku sie wspomni te chwile.

Same zawody pozwalaja poznac granice swoich mozliwosci i sledzic postepy.






Amidoman
Uważaj Czunga, jak zrobiłem sobie raz aeroby ok 40 minut z pajacykami głównie, to domsy ba naramiennych miałem kilka dni... :)


... a lydki Ci nie chcialy odpasc :)?

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-12-05 23:01:44




Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-12-06 00:38:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
Ja bym nie marudzil, dla mnie wykonanie 100 burpees wogole widzi sie jak jakas abstrakcja, mniejsza o czas :) Zawisc we mnie budzi zas Twoj dostep do wioslarza, gdybym to mogl dorwac takie cudo ze 2 razy w tygodniu, eh :) Zaj**isty wynik - a poczekaj, niech sie Wam trafi WOD z bieganiem wplecionym - cwiczenie, 400m, cwiczenie.. Wtedy ich pozamiatasz :)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 56 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21509
O qrczę, jestem ciekawy ile osób z +35 dałoby radę w ogóle zrobić taką serię w jakimkolwiek przyzwoitym czasie.
Gratulacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.12.06

REGENERACJA

Dzisiaj odpoczywam. Jak dla mnie mialem troche wysilku w tym tygodniu ostrego. W sobote zamierzalem pojsc rano na parkrun, ale "KSAWERY" pokrzyzowal mi plany ... dzisiaj bieglem z psem 300 m jedynie na spacerze ... w sumie fajnie byloby w takie ekstremum wyjsc biegac ... nie widzialem dzisiaj nikogo na osiedlu zeby sie porwal .. plugow tez nie hehe

Nie mniej jednak koszykowke jutro o 19:00 zamierzam zaliczyc. W niedziele - silownie moze. Ogolnie po zawodach nawet nie czuje sie zle. Podciagalem sie jeszcze troche po zawodach i wyglupialem, ale z prawym barkiem musze cos podzialac bo skutecznie wylacza mnie z paru cwiczen - dobrze jednak ze nie poddalem sie i robie to co moge :)

xzaar77
Ja bym nie marudzil, dla mnie wykonanie 100 burpees wogole widzi sie jak jakas abstrakcja, mniejsza o czas :) Zawisc we mnie budzi zas Twoj dostep do wioslarza, gdybym to mogl dorwac takie cudo ze 2 razy w tygodniu, eh :) Zaj**isty wynik - a poczekaj, niech sie Wam trafi WOD z bieganiem wplecionym - cwiczenie, 400m, cwiczenie.. Wtedy ich pozamiatasz :)


Marcinie ... nie ma tam u Ciebie na silowniach wioslarek?

Nie marudze juz na wynik. Ja ciagle mysle ze mam 20 lat ... a prawda jest taka ze w wieku 20 lat bym nie dal rady tego zrobic bankowo :) Jaralem fajki np. wtedy i spozywalem pokazne ilosci alkoholu

Ogolnie cwiczenia sa dobierane takie, jakie wszyscy sa w stanie wykonac. Liczylem na zarzuty silowe i MC np. wowczas moze bym wypadl lepiej w tej grupie ... ale w sumie to nie jest istotne ... ciesze sie naprawde ze maja 40 lat + pare m-cy potrafie zdobyc sie na taki wysilek i jeszcze wrocic do domu z torba na ramieniu a nie z zespolem reanimacyjnym :)

Pippin99
O qrczę, jestem ciekawy ile osób z +35 dałoby radę w ogóle zrobić taką serię w jakimkolwiek przyzwoitym czasie.
Gratulacje.


Dziekuje :)

Mysle ze po jakims czasie treningu calkiem spora grupa by byla o wiele lepsza niz ja, a sa i tacy mysle co i dzsiaj daliby rade tylko budzi respect ta ilosc: 100x cos tam ... kto chce nie probuje i wrzuca u mnie wyniki ... warto znac swoje mozliwosci pod kazdym katem ... czasem w zyciu sie moga przydac ... np. na zakupach ... pakujesz te torbe i pakujesz, ale czy dzwigniesz i doniesiesz do auta ile tam metrow pod wiatr HAHA :)?

Przyznam sie tez do tego ze jak zobaczylem ten zestaw cwiczen to sie zesralem 4x czy dam rade :) ale dalem :) czyli: "zesraj sie, a nie daj sie" ... naprawde extra :)

Dzisiaj mysle raczej o tym ze kiedys trzeba to powtorzyc ... i tak jest ze wszystkim ... najpierw mysl: "czy dam rade?" a pozniej: "hm ... moze juz jestem lepszy :)?"

Troche fotek:

1. Atak zimy w Gdansku ... smialem sie dzisiaj ze nie zaglada sie do worka Mikolaja bo nie wiadomo co z niego moze wyskoczyc ... dzisiaj myknal "Ksawery" i pokazal takie bajery :)

2. Wyniki z zawodow CF z wczoraj i grupa terapeutyczna Dr Damiana :) ... Damian jesli czytasz to co tu wypisuje to dzieki za to ze to organizujesz :)

Rano podnioslem rolete i widze to:
Wiecie jakie slowo padlo z moich ust ? Staropolskie ...














Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-12-07 00:56:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 550 Napisanych postów 7987 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 99207
No niestety, nie ma w zadnym z klubow w okolicy, a mam ich 5 ;) Moze to i lepiej, bo juz calkiem bym sie zajechal ;)

Zima moja praca sprowadza sie do projektowania i przygotowywania prac na wiosne, nie wyjezdzam na stacje, no, sporadycznie, gdy jakis detal nie daje sie jasno wyczytac z dokumentacji - wiec osobiscie zazdroszcze takich panoram, u mnie nie ma tyle sniegu. Za to jest juz w mojej narciarskiej miejscowosci i w swieta chyba juz pojezdze ;)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to ogladam to mam ambiwalentne odczucia :)



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo ładne.....chciałym miec takiego partnera treningowego ,od samego podawania mu cięzarków dopakowałbym się :)

Zmieniony przez - CZUNGA w dniu 2013-12-07 15:40:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.12.07

KOSZYKOWKA


Dzisiaj 3 vs. 3 na 1/2 boiska. Tempo gry bylo swietne: 2 x po 30 min. z 3 min. przerwa. Nabiegalem sie, naskakalem, nawet cos rzucilem celnie.

Udalo mi sie tez doskoczyc do obreczy. Jeszcze sie nie lapie tak jak kiedys i ledwo musnalem ja koncem palcow ale we wrzesniu brakowalo mi znacznie wiecej do niej. Moze uda mi sie znowu dojsc do wyskoku przy ktorym bede mogl sie zlapac obreczy :)? Jest to calkowicie mozliwe - nadal jestem jeszcze dosc skoczny. Po prostu bedzie trzeba probowac na kazdym treningu.

Jesli chodzi o mozliwosc biegania w terenia aktualnie w mojej okolicy to niemozliwe. Chodniki skute lodem i nie posypane. Predzej na lyzwach moznaby jezdzic. Jezdnie czarne w wiekszosci ale nie bezpiecznie bardzo byloby biegac po jezdni. Zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja pogodowa. Dzisiaj u mnie -1C i slaby wiatr wiec do biegania na wieczor warunki sa OK. gdyby nie podloze moznaby sie skusic.

Jutro silownie chyba odpuszcze - mam troche zajec innych - za to moze w poniedzialek znowu polacze trening silowy z CF: 45 min. przed CF poswiece na 3 - 4 podstawowe cwiczenia silowe czyli: przysiad, MC, zarzut silowy, dipsy.

xzaar77
No niestety, nie ma w zadnym z klubow w okolicy, a mam ich 5 ;) Moze to i lepiej, bo juz calkiem bym sie zajechal ;)

Zima moja praca sprowadza sie do projektowania i przygotowywania prac na wiosne, nie wyjezdzam na stacje, no, sporadycznie, gdy jakis detal nie daje sie jasno wyczytac z dokumentacji - wiec osobiscie zazdroszcze takich panoram, u mnie nie ma tyle sniegu. Za to jest juz w mojej narciarskiej miejscowosci i w swieta chyba juz pojezdze ;)


Az dziwne to jest :)
A mowia ciagle ze jestesmy 100 lat za murzynami a tutaj prosze :) W wioslarkach wyprzedzamy najbardziej rozwiniete gospodarki swiata :)

CZUNGA
bardzo ładne.....chciałym miec takiego partnera treningowego ,od samego podawania mu cięzarków dopakowałbym się


Tam chyba wlasnie widac wielu takich pomagierow hehe ktorzy przapakowali w ten sposob chyba :)?

CZUNGA juz nie musisz sie dopakowywac tylko troche zredukowac zeby w pelnej krasie pokazac swoja muskulature !!!

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-12-07 21:49:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Wiek 56 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21509
Wiele bym dał żeby zobaczyć tego Ronniego na CF w klubie Konrada, z amatorami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

WHEY premium