SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222063

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
musiałbyś miec opor w przeciwnym kierunku ,aby mieśnie brzucha pracowały, albo miec stopy wsparte na gorze i wznosic tułów

chociaz fakt mienie brzucha czasami w dziwnych sytuacjach tez pracuja ,nawet przy zatwardzeniu chodza jak trala la :)

Zmieniony przez - chungi w dniu 2013-01-13 23:22:20
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Kazdy kto to robil to wie co pracuje. Dla mnie brzuch tutaj to podstawa - w koncu robilem to to chyba wiem co czulem ... a i jeszcze galy w oczach sie napiely mi hihi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
w tym ćwiczeniu mięśnie brzucha pracowały w taki sam sposób jak przy przysiadach czyli stabilizowały postawę, jeśli chodzi o siłowy aspekt to pracę robiły poślady i dolny grzbiet

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mysle ze jesli juz to po 50% w zaleznosci od fazy cwiczenia i polozenia nog: kiedy nogi byly nisko brzuch pracowal mocno i kiedy trzeba ruszyc w gore rowniez - pozniej plecy sie wlaczaja - to samo przy opuszczaniu. Uwazam ze twierdzenie ze to jest cw. na dolna cz. m. grzbietu nie jest w pelni sluszne jednak.

Moze jednak dosc dawno to robiliscie ;)? Ja pare godzin temu ...

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-01-13 23:56:53
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
DARNOK35
Mysle ze jesli juz to po 50% w zaleznosci od fazy cwiczenia i polozenia nog: kiedy nogi byly nisko brzuch pracowal mocno i kiedy trzeba ruszyc w gore rowniez - pozniej plecy sie wlaczaja - to samo przy opuszczaniu. Uwazam ze twierdzenie ze to jest cw. na dolna cz. m. grzbietu nie jest w pelni sluszne jednak.

Moze jednak dosc dawno to robiliscie ;)? Ja pare godzin temu ...

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-01-13 23:56:53


może kluski w zołądku Ci się przelewały ,a Ty myślałes ,ze to miesnie brzucha pracuja ha ha!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.01.14

Dzisiaj odpoczynek. Nogi po przysiadach ze sztanga na barkach i po zwiekszonym obciazeniu dobrze czuje jeszcze :)

Dieta dzisiaj to glownie ryby, mieso z piersi kurczaka i ziemniaki zgodnie z radami Karola Małeckiego. W sumie to z niego nie jest taki małecki :)

Jutro male innowacje w treningu :) Dosyc mam tej monotonii :)
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
Ćwiczenie na drabinkach wykonywałem w domu.
Opuszczałem wtedy stopy do podłogi .

Widać postępy w pracy nad sylwetką!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki :)
Waga poranna dzisiaj 85,8 kg ! Utrzymuje sie od 2 - 3 dni taka juz. Niewiarygodne ile niepozadanej masy mialem a wydawalo sie ze wcale nie tak wiele.

Opuszczenie nog: zgadza sie ... bede do tego dazyl ale za slaby mam: brzuch wlasnie zeby to zrobic ...jeszcze ...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
szkoda że u mnie na siłce nie ma takiej drabinki, bo na niej można zrobić parę fajnych ćwiczeń

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nom mozna mozna :)
Najtrudniejsze human flag :) Nie wiem czy mi sie kiedys to uda: to takie marzenie hehe
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły