4 lata temu gdyby ktos mi powiedzial ze bede robil nawet takie przysiady to bym nie uwierzyl, nie mowiac juz o tym ze 4 lata temu widzac te sztange nie zdjalbym jej ze stojaka
Mam swiadomosc ze nie sa idealne itd., jak rowniez inne cwiczenia - do konca zycia, dopoki bede cwiczyl bede sie uczyl ciagle i zapewne nie osiagne doskonalosci, ale liczy sie dazenie do niej, a nie sama doskonalosc
Mam swiadomosc ze nie sa idealne itd., jak rowniez inne cwiczenia - do konca zycia, dopoki bede cwiczyl bede sie uczyl ciagle i zapewne nie osiagne doskonalosci, ale liczy sie dazenie do niej, a nie sama doskonalosc



... a tak co jest ? nico ! jakaś łapa niedźwiedzia albo innego źwierza ......
