SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196585

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
4 lata temu gdyby ktos mi powiedzial ze bede robil nawet takie przysiady to bym nie uwierzyl, nie mowiac juz o tym ze 4 lata temu widzac te sztange nie zdjalbym jej ze stojaka

Mam swiadomosc ze nie sa idealne itd., jak rowniez inne cwiczenia - do konca zycia, dopoki bede cwiczyl bede sie uczyl ciagle i zapewne nie osiagne doskonalosci, ale liczy sie dazenie do niej, a nie sama doskonalosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2012.12.02

Dzisiaj przerwa w treningu. Samopoczucie bardzo dobre. Tydzien temu po treningu nog - po przerwie 2 tygodniowej od przysiadow bylo ciezko z chodzeniem - dzisiaj za to po wczorajszym treningu praktycznie zadnych dolegliwosci bolowych z czego bardzo sie ciesze

Tradycyjnie w weekend wlasna pizza :)





W wolnych chwilach programuje sie na nowe wyzwania na rok 2013





Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-12-02 23:09:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
dobrze , że jest dobrze .....

Ale znowu poczułem niedosyt patrząc na zdjęcie posiłku z godz. 10.40.
Ja bym dorobił(do zjedzenia) jeszcze pół kromeczki pieczywa i postawił ją pionowo na górze jajecznicy .....
byłaby wtedy śliczna ŁAPKA .... ... a tak co jest ? nico ! jakaś łapa niedźwiedzia albo innego źwierza ......

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Archi: no przykro mi ze zawiodlem , ale co za duzo to nie zdrowo :) - no i lepiej wez sie do roboty u siebie tam bo nie ma co komentowac za bardzo i lipa jest

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-12-02 23:33:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
Twoja szama wymiata, niesamowita różnorodność
u mnie wieje strasznie monotonnością

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n: Dzieki za opinie. Nie lubie monotonii w jedzeniu, jak i w treningu :) stad i na talerzu sie dzieje, jak i w treningu mam roznorodnosc ... w koncu z tego tez jest jakas przyjemnosc wowczas i nie ma zniechecenia. Jedyna wada to moze taka ze wszystko trzeba sobie samemu przygotowac, ale to kwestia przyzwyczajenia tylko.

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-12-02 23:46:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
DARNOK35
Archi ...... lepiej wez sie do roboty u siebie tam bo nie ma co komentowac za bardzo i lipa jest



spoko ; wszystko idzie niemal idealnie z założeniami ; taki pozorny spokój ma trwać jeszcze przez chwilę .....

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darnok normalnie drrażnisz ludzi ci ja powiem -patrze na te foty jadła i jestem głodny.

Co do monotonii w treningu -mam tak samo ,zawsze mysle co tu zmienic ,moze dlatego przestałem rozpisywac plany na kartce ,kiedys tak robiłem ,a i tak wszystko po swojemu jechałem i to co mi mozg i ciało podpowiedziało,moze tez dlatego ze mnie taki cienki gruby pakuś :)

Zmieniony przez - czung w dniu 2012-12-03 09:58:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czung
Darnok normalnie drrażnisz ludzi ci ja powiem -patrze na te foty jadła i jestem głodny.


Teraz wiem czemu nikt, za 1 uzasadnionym wyjatkiem (przy okazji dziekuje ), nie glosowal na moj dziennik

czung
(...) moze tez dlatego ze mnie taki cienki gruby pakuś :)


Pozwole sobie nie zgodzic sie z Twoja powyzsza samokrytyka :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12119 Napisanych postów 30534 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130936
DARNOK - ważne, że Ci rośnie a treningi przynoszą Tobie zadowolenie.
Niewiele głosów w sumie było!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

WHEY premium