SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222030

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 118772
kurde chciałbym mieć u siebie taki klubik - z kimś kto poświecił żelastwu kawał życia a nie traktował to tylko jako źródło przychodu. ludzie z pasją są lepszymi nauczycielami niż materialiści ...

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jasna sprawa.
Michal Karmowski do niedawna cwiczyl w klubie gdzie chodze no a teraz ma swoj :)
Pociagnal tez widze po fotach troche chlopakow ze soba.

Akurat ja aktualnie nie moge narzekac na brak silowni w okolicy: rosna jak grzyby po deszczu. W okolicy rowniez Tiger Gym i Calypso - sieciowka, nie liczac innych pomniejszych. Nie bylem w zadnej bo nie mam takiej potrzeby, ale w razie czego jest w czym wybierac - a 5 lat temu bylo trzeba jechac do centrum 10 km - teraz "z kapcia" doslowanie mozna sobie w ciagu 5 - 15 min. wybrac wsrod kilku :) - ale i tak najlepiej wspominam terenowe treningi na placach zabaw - kazda silownia wysiada przy tym i kazdy CF - to nie to.

Gwid
kurde chciałbym mieć u siebie taki klubik - z kimś kto poświecił żelastwu kawał życia a nie traktował to tylko jako źródło przychodu. ludzie z pasją są lepszymi nauczycielami niż materialiści ...


Zgadza sie - ale utrzymanie takiego klubu to nie lada wyzwanie. Powierzchnia konkretna.

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-10-23 11:41:56
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2212
Orientujesz sie moze skad brali sprzet - obciaenia , gryfy, stojaki ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
pawel_p
Orientujesz sie moze skad brali sprzet - obciaenia , gryfy, stojaki ?


Nie mam pojecia. ALe chodzi Ci o producenta / marke czy tez o kogos kto wyposazal silownie i organizowal to wszystko?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.10.23

BIEGANIE + CROSSFIT + BIEGANIE


Dzisiaj cieply dzien i wieczor niesamowicie jak na koncowke pazdziernika wiec i energia rozpierala :)

Poszedlem biegac przed treningiem CF. Zrobilem 4 km w czasie 23:22 i od razu wskoczylem na trening.

Na treningu cwiczenia podobne do poniedzialkowego treningu z malymi zmianami: np. MC - 60 kg, burpees itp.

Po treningu CF odpoczalem 10 min. i zrobilem jeszcze biegiem 3 km.

Ogólem bieg: 7 km w czasie lacznym 43 min.

Po CF tempo z 10,20 km/h spadlo mi na 8,50 km/h :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2212
DARNOK35
Nie mam pojecia. ALe chodzi Ci o producenta / marke czy tez o kogos kto wyposazal silownie i organizowal to wszystko?


Chodzi mi producenta sprzetu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4115
Chyba OLYMP - http://www.olimp-cardio.pl/ 
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Darnok!

........a ja dalej o tej soli heh ,ale mnie wzięło z tym ,a całe życie soliłem jak smok}

mam takie pytanie,bo Ty się znasz -a jeżeli już jeść sól to jaką być polecał?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
CZUNGA
Darnok!

........a ja dalej o tej soli heh ,ale mnie wzięło z tym ,a całe życie soliłem jak smok}

mam takie pytanie,bo Ty się znasz -a jeżeli już jeść sól to jaką być polecał?


Jak juz solic to kup sol himalajska bez antyzbrylaczy zadnych. Ponoc w "Piotrze i Pawle" jest. Mozna tez w necie kupic. A jak nie to sol morska tez bez dodatkow antyzbrylajacych - ciezko znalezc ale czasem sie udaje - trzeba przejrzec dokladnie etykiety.

Ja ogolnie albo nie sole albo minimalnie, ale ostatnio tez jakies gotowe rzeczy podjadam i czuje te cholerna sol pozniej na sobie ...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.10.25

BIEGANIE

Dzis biegalem. 12 km w 1 h i 13 min. Na trasie mialem 7 podbiegow: jeden dlugi 1 km i 6 po okolo 400 - 500 m. Ostatni podbieg na 11 km tempem na maxa. Praktycznie nie bylem zmeczony specjalnie po tym wszystkim i mialem spokojny oddech. 10 dni temu zrobilem 10 km w 1 h ale bylem wykonczony. Do celu pazdziernikowego tj. przebiegniecia 100 km brakuje mi jeszcze 9 km.

Waga przed bieganiem: 92 kg
Waga po bieganiu: 90,80 kg

Jutro koszykowka. Tydzien temu nie bylem i juz nie moge sie doczekac :) Jak sie uda to w niedziele zrobie trening silowy.

kuba_n pisal ostatnio ze suwnica suwnicy nie rowna. Ta na ktorej cwicze tak wyglada. Zdjecie z ostatniego treningu na silowni sprzed 2 tygodni.



Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły