------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html
MaGor - polecam krewetki na maśle czosnkowym. Zapomnisz o białku jakie dostarczają :)
Zobaczę. Pewnie sobie dzisiaj strzelę takie śniadanie.------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html
AmidomanJednak dwie malutkie rolki z ryżem wpadły. Pocieszam się tym, że padło dziś pierwsze w życiu 20km w niezłym tempie, a ja cały dzień słabo jadłem.
Ami - chcesz sobie zrobić krzywdę w gruczoł? Po bieganiu, a nawet w dzień biegania, to mogłeś sobie z węglami pozwolić. Ba! Byłoby to korzystne. Nie zaniedbuj tarczycy. Orzechy brazylijskie i od czasu do czasu węgielek. Widzę, że wchodzisz w okres sporego obłożenia kilometrami.
------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html
CROSSFIT
Dzisiaj byl 4-ty dzien wysilku pod rzad i lekko odpadlem na CF juz, ale nic to :) Wazne ze bylem i zrobilem co zrobilem, a bylo tak:
I. Rozgrzewka
- wioslarka: 2 km (9:40)
- bieznia bieg: 1 km (6:40)
II. Trening CF:
1. 100x przeskok przez sztange (lewo - prawo)
2. 90x pompki z dotknieciem klatka podloza i oderwaniem dloni
3. 80x wyskok z kolanami do klatki i przysiadem (od 40 powt. robilem bez przysiadu)
4. 70x padnij powstan (zrobilem 40x tylko - nie mialem juz sily)
5. 60x thrusters ze sztanga 10 kg (rozbilem na 60 przysiadow i 60 zolnirskich)
6. 50x site up's
Zajelo mi to 35 min. i wyszedlem ostatni z sali z poczuciem tego na co zasluzylem czyli totalna porazka, ale pocieszam sie ze ostatnie 3 dni nie siedzialem tylko na sofie i pierdzialem w sumie.
Moze za duzo bym ciagle chcial a mozliwosci organizmu sa jakie sa niestety i tego juz za bardzo nie zmienie ?
Jutro zdecydowanie regeneracja. Kolejny trening to CF w srode i w czwartek bieganie. Od piatku do niedzieli totalna przerwa i dalszy trening od kolejnego poniedzialku - taki jest plan na ten tydzien.
Krewetki / sushi
Ja smaze je na ghee z czosnkiem rowniez, ale dodaje tez np. roznych ziol np. mieszanki dalmantynskiej - smakuja jeszcze lepiej :)
Ostatnio do owocow morza jak pisalem dodalem sosu sojowego troche - co ciekawe najbardziej bylo go czuc w omulkach i fajnie sie smak wymieszal z imbirem.
Co do sushi to liscie nori maja rowniez w uja jodu - nawet na opakowaniach sa zwykle ostrzezenia zeby wpitalac z umiarem hehe
Bardzo duże zaangażowanie mięśni nóg.
A te wyskoki na dodatek odbierają moc - dawno temu wyskok dosiężny był na zawodach kulturystycznych miernikiem mocy dla juniorów (seniorzy mieli przysiad ze sztangą na barkach).
Poprawisz się gdy nie przestaniesz chodzić na treningi

Dzisiaj za to czuje sie ok - zadnych jakis wielkich dolegliwosci bolowych: ani w gornych ani w dolnych partiach. Nawet rozwazm opcje biegania wieczorem - ale to sie zobaczy jeszcze o 20:00 - 20:30 w zaleznosci od sytuacji i samopoczucia.
A zapindalac musze bo ledwo sie dopinam we wszystkich spodniach wiec ALARM juz sie wlaczyl ostry :)
I dobrze ... potrzebuje odpoczynku dzisiaj - na wieczor lekkie bole ale to dobrze bo juz sie balem ze calkiem bylo do de wczoraj ...
Ale w dzien eksperymentowalem dalej z owocami morza: dodalem pedy bambusa i warzywa - wszystko podsmazane na ghee do tego sok wyciskany z 1 grejpfruta i 1 pomaranczy - super obiadek byl :)
A tak zapi....laja u nas w klubie jak mnie nie ma :)
Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2014-05-06 23:17:18
Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81
- 1
- 2
- ...
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- 12
- 13
- 14
- 15
- 16
- 17
- 18
- 19
- 20
- 21
- 22
- 23
- 24
- 25
- 26
- 27
- 28
- 29
- 30
- 31
- 32
- 33
- 34
- 35
- 36
- 37
- 38
- 39
- 40
- 41
- 42
- 43
- 44
- 45
- 46
- 47
- 48
- 49
- 50
- 51
- 52
- 53
- 54
- 55
- 56
- 57
- 58
- 59
- 60
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- 66
- 67
- 68
- 69
- 70
- 71
- 72
- 73
- 74
- 75
- 76
- 77
- 78
- 79
- 80
- 81
- 82
- 83
- 84
- 85
- 86
- 87
- 88
- 89
- 90
- 91
- 92
- 93
- 94
- 95
- 96
- 97
- 98
- 99
- 100
- 101
- 102
- 103
- 104
- 105
- 106
- 107
- 108
- 109
- 110
- 111
- 112
- 113
- 114
- 115
- 116
- 117
- 118
- 119
- 120
- 121
- 122
- 123
- 124
- 125
- 126
- 127
- 128
- 129
- 130
- 131
- 132
- 133
- 134
- 135
- 136
- 137
- 138
- 139
- 140
- 141
- 142
- 143
- 144
- 145
- 146
- 147
- 148
- 149
- 150
- 151
- 152
- 153
- 154
- 155
- 156
- 157
- 158
- 159
