SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222022

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n
gratki - dzbanek jest, czas na następne


Będzie z czego browara pić
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten za 1-sze miejsce to 0,5 by zmiescil :) Moj na 0,25 moze styknie hehe
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.09.13

BIEGANIE


Zmobilizowalem sie dzisiaj i o 20:00 poszedlem pobiegac. Zrobilem 5 km w 31:30 i na tym zakonczylem. Po infekcji nie chcialem sie przesilac. Przynajmniej wiem ze udzial jutro w biegu tez nie bylby dobrym pomyslem - mowi sie trudno - moze uda sie sprobowac za rok jesli biodro pozwoli. Podczas biegania nie boli mnie ale biodro i czesc uda daje odczucie jakby tam zamiast kosci i miesni byl kawal drewna i czuje takie odretwienie w nodze. Nie jest to bolesne ale w sumie dokuczliwe bo caly czas odczuwalne przez co nie mozna sie poczuc lekko i sprawnie. Moje mysli ciagle kraza wokol tego a co gorsza widze ze dzialaja mi na psyche bo czuje sie niesprawny po prostu.

Ponizej klasyfikacja ogolna z naszych zawodow CF. Jak widac pierwsza 3-ka jedynie brala udzial we wszystkich edycjach :)





Aktualne wymiary

Odszukalem miarke zakupiona przy okazji udzialu w konkursie biceps - triceps i pomierzylem swoje obwody. Ogolnie nie zmieniam sie szczegolnie jakos. Najwieksze spadki mam zawsze w klatce piersiowej - przyrosty w pasie hehe.

Klatka: 110 cm
Obwod barkow: 131 cm
Biceps: L: 38 cm P: 39 cm
Przedramie: L: 30 cm P: 30 cm
Nadgarstek: L: 18 cm P: 18 cm
Pas (wokol pepka): 97 cm
Udo: L: 59 cm P: 60 cm
Lydka: L: 40 cm P: 40 cm
Waga: 92,50 kg
Wzrost: 180 cm





Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-09-14 21:24:17
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.09.14

KOSZYKOWKA
(rozciąganie + ćw. w domu)



Dzisiaj pierwsza koszykowka po przerwie. 1 h gry. Nie bylo zle. Spocilem sie porzadnie, pluc nie wyplulem i ogolnie dalem rade. Biodro ani inne stawy nie bolaly.



Przed wyjsciem na kosza w koncu porozciagalem sie w domu i wykonalem cw.:

1. Brzuch: AB Wheel: 8x, 10x, 12x



2. Klatka: Expander 3 sprezyny: 8x, 10x, 12x



3. Plecy: "Supermany": 8x, 10x, 12x

Po zakonczeniu gry w kosza, na sali, wykonalem jeszcze 3 serie pompek po 10 powt. na uchwytach do pompek.




Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-09-14 21:41:46
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.09.18

BIEGANIE + Cw. w domu


W sobote pisalem ze podczas gry w kosza nie bolalo mnie nic ... i owszem ... jak pisalem posta rowniez nie bylo zle, a pozniej okazalo sie ze jak chcialem podniesc lekki (ok 12 kg) stolik drewniany to dopiero poczulem bol w lewym biodrze i to bardzo solidny :( ... tak wiec dobrze tam nie jest do konca ...

Dzisiaj przelamalem niechec do cwiczen i wykonalem w domu crossfitowo:

8 serii bez przerwy:
5 x AB Wheel
5 x przysiad
5 x pompki klasyczne

ubralem bluze i buty i poszedlem biegac. Dzisiaj 6 km w 39 min.

Ciesze sie ze udalo sie wykonac trening. Jutro w planie crossfit na silowni.

Jak komus brak energii to polecam posluchac







Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-09-18 22:55:34
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.09.19

CROSSFIT

Dzisiaj zgodnie z zamierzeniami wykonalem na silowni trening CF. Przed treningiem chcialo mi sie spac ale juz na sali jakos energia wrocila.

Dzisiaj 3 obwody w systemie: praca/odpoczynek: 45 sek./10 sek. 40 sek./10 sek. 40 sek./10sek. Przerwa pomiedzy obwodami: 2 min.

Cwiczenia:

1. Wioslarka
2. Podciaganie na drazku
3. Swing Kb's 16 kg
4. Krazenia workiem bugarskim
5. Wyskoki z pilka lekarska 3 kg i przysiadem
6. Wskoki na skrzynie: 40 - 50 - 60 cm
7. Thrusters z Kb's: 2x 8 kg
8. Przeskoki przez plotek 50 cm
9. Pompka z przyciaganiem kolan do brzucha na TRX
10. Wyrzut pilki lekarskiej 5 kg z pompka na pilce

Dosc ciekawy dzisiaj zestaw.

Na zakoczenie po 2 min. odpoczynku:

1. 20 burpees
2. 20 przysiadow
3. 20 site up's

i rozciaganie na koniec.

Dalsze plany: jutro bieganie, w sobote koszykowka a w niedziele proba powrotu do treningu silowego delikatnie.





Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-09-19 23:19:12
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.09.20

BIEGANIE


Zgodnie z zalozeniami poszedlem po 20:00 pobiegac, ale tak mnie rozbolaly misnie na piszczeli w lewej nodze ze nie moglem prawie biec. Wytruchtalem wiec na sile 4 km i wrocilem do domu.

Ciekawe czy jutro dam rade grac w kosza.



...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.09.21


KOSZYKOWKA


Dzisiaj zebrala sie spora ekipa bo az 11 osob :) Gralo sie niezle. Gorzej ze skutecznoscia bylo przez wiekszosc gry. Teraz pytanie co powiedza dzisiaj stawy - zwlaszcza biodro - bo skakania jednak i biegania nie brakowalo.



...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.09.22

SPRINT W KUCHNI


Dzisiaj trening na silowni odpuscilem. Po wczorajszym koszu jednak wolalem sie zregenerowac i nie robic nic na sile. Biodro jakos bardzo nie dokuczalo. Czulem za to stawy skokowe, piety i lekkie bole w kolanach.

Za to w kuchni podzialalem dzisiaj juz od rana :) Zrobilem sobie znowu solidny zapas ghee - bedzie na 3 - 4 m-ce. W przygotowaniu ghee udalo mi sie zejsc z czasem jego przygotowania z 3 h - za pierwszym razem do 1 h co jest juz rozsadne :)

Moze jutro zrobie trening na silowni - zobaczymy jak pozwoli czas ...










Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły