AmidomanJa z kolei nie zwalam winy na wagę czy tłumaczę się nią. Jestem pewien, że byłem bliski złamania godziny na dyszkę ważąc 105kg. Przyznaję jednak, że jej zmniejszenie pomogłoby w osiągnięciu kilku celów.
Z pewnoscia tak ... zgadzam sie w 100% :)
A ja dzisiaj odpuscilem TS + CF. Bole miesniowe byly znaczne - zbyt duze w moim odczuciu zeby sie "katowac" - do tego najblizsze dni tez ciezkie zawodowo wiec bolace miesnie nie koniecznie mi bylyby pomocne a wrecze przeciwnie.
Ale ... bedac w aptece dzisiaj wskoczylem na maszyne do pomiarow wszelakich hehe - wyniki sa takie jak sie spodziewalem:
1. Wzrost: 182 cm - uroslem 2 cm przez pomiar w butach :)
2. Waga: 95,50 kg - w ubraniu i butach bez zimowej kurtki :)
3. Tetno: 83 / min. - wszesniej dosc szybko szedlem z 10 kg kartonem do auta :)
4. Cisnienie: 143 / 88 mmHG - j.w. wczesniej byl wysilek mały i ogolnie sie spieszylem
5. Tkanka tluszczowa: 25,90% - nie spodziewalem sie 15% :)
6. Masa TT: 24,70 kg
7. Czysta masa: 70,80 kg
8. Wiek: 41
9. Plec: mezczyzna - tutaj cale szczescie bez zmian od 41 lat tak samo

(no prawie bo 40 i 1/2)
Ale te 5% w oponie jest :) - z tym, ze jakos w ogole nie mam parcia zeby jej sie pozbywac, chociaz rowniez nie chcialbym aby urosla powyzej tych 5% ...
Pomiar byl darmowy dodam jeszcze ...