SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222037

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakis zmeczony dzisiaj sie czulem i ogolnie odpuscilem sobie dzisiaj CF. Slucham organizmu - skoro nie ma ochoty na trening to nie ma co dzialac wbrew sobie.

Za to kilka obiecanych fotek z Mikolajkowych zawodow CF na naszej silowni.













...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
c.d.













...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
i ostatnie ...




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bez urazy ,ale te Waasze ćwiczenia troche mi sie kojarzą z placem zabaw dla dzieci:) nie żebym krytykował ,nawet powiem wiecej .....chodzi mi po głowie ,żeby do domowej jazdy na rowerku dodac czasami jakies 3 ćwiczenia w formie cf:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Na Ergo zawsze się tak wysoko wiosłuje? Myślałem, że ruch ma iść "do pępka" / klatki. Tu widzę aż na wysokość barków. Zdrowe to?

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
Na Ergo zawsze się tak wysoko wiosłuje? Myślałem, że ruch ma iść "do pępka" / klatki. Tu widzę aż na wysokość barków. Zdrowe to?


Mocno efektywne i mniej meczace. Czy zdrowe? Specjalnie urazowe chyba nie jest skoro nawet kontuzjowany bark mi w tym nie przeszkadza. Na zawodach tylko tak robie. Rozgrzewkowo czesto tak jak napisales. Prownaj sobie kiedys sam jeden i drugi styl. Okaze sie ze tempo wolniejsze ale przebywana droga dluzsza :) Tym wioslowaniem podgonilem kilka sekund.

CZUNGA: zrob 100 padnij - powstan. Po co Ci 3 cwiczenia? Wystarczy 1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
mam podobne zdanie do tego CF jak Czunga
wg mnie jest to bardzo mocna forma aerobów

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 3897 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76182
@Kuba and @Czunga.... spróbujcie jednego zestawu CF to zobaczycie czy to przedszkole. Interwały w porównaniu do intensywnych ćwiczeń CF to popyerdółka jest

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
ale ja nie twierdzę że takie CF nie jest wyczerpujące i męczące, ale uważam że dzięki niemu możemy co najwyżej wypracować super kondycję i zrobić redukcje

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n
mam podobne zdanie do tego CF jak Czunga
wg mnie jest to bardzo mocna forma aerobów


Chyba zartujesz (zartujecie)... to nie ma nic wspolnego z aerobami !!!

Aeroby to zupelnie inny rodzaj wysilku.

W CF jedziesz na granicy fizycznych mozliwosci czesto - i tak np. to wygladalo na ostatnich zawodach. Moje tetno bylo z pewnoscia maksymalne. A wiec gdzie tutaj jakies aeroby? Aeroby to wysilek w strefie tlenowej, a w CF cwiczy sie w strefie beztlenowej.

Po prostu sprobujcie zrobic sobie cokolwiek w stylu CF i bedziecie wiedzieli o co tutaj chodzi zamiast wypisywac przepraszam ... ale glupoty w tym wypadku :)

Moze to wyglada jak cyrk - zabawa na placu zabaw - zabraklo mi jeszcze porownania do ZOO ... ale po takim wysilku nikomu nie jest do smiechu.

Zastanawiam sie czy dalej w ogole prowadzic opisy treningow skoro ogolnie widze ze i tak wiekszosc kocha tylko zlom?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły