SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222019

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sos mysle dobry bedzie taki: musztarda miodowa, majonez light, jogurt lub kefir 0%, gorczyca, pieprz ziolowy i konsystencja raczej gesta
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2012.11.27

Dzis w planie byl DT, ale wyszedl DNT. Ciezka noc, resztki odczuwalne treningu sobotniego - nie czulem sie w formie do treningu, tak wiec sluchajac organizmu przelozylem trening z dzisiaj na jutro. Mam nadzieje ze w srode wejdzie elegancko juz :) Dzisiaj dieta tez lepsza jak wczoraj.
A teraz czas na "suppla" czyli: SEN.




...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
w pelni zdrowe te talerze,ale nie za mało węglowodanów??
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
polaco_92
w pelni zdrowe te talerze,ale nie za mało węglowodanów??


Uzbiera sie :) Moze sa dni ze faktycznie za malo, ale w skali tygodnia jest tego troche. Jak widac przy moim trybie zycia roznie bywa.
Na razie po sylwetce widze ze ok jest dieta. Jak wiesz nie licze teraz zadnych wartosci: ani kcal ani B, W, T.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
wiem wiem wiem,i właśnie widzę,ze trochę o weglach zapomniałeś ale jak Ty się dobrze widzisz,to nic dodać nic ująć.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehe - moze nie ze dobrze sie widze, ale widze sie lepiej :) 12 - 13 kg spadku masy wzgledem styczen - luty robi swoje jednak :) Troche miesnia bedzie trzeba odbudowac ale spokojnie ... im jestem starszy tym mniej sie spiesze HAHA ...

Dzieki za uwagi. Fajnie jak ktos to przeglada czasem i wrzuci uwagi.

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-11-28 09:53:43
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
Ale bez odpowiedniej ilości węglowodanów za dużo mięśni nie zbudujesz.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
polaco_92
(...) nie za mało węglowodanów??


ojan
Ale bez odpowiedniej ilości węglowodanów za dużo mięśni nie zbudujesz.


Macie racje. Dorzuce stopniowo weglowodanow.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 109635
ja pamiętam jak tez kiedyś balem się węglowodanów,i na redukcji pewien czas w ogóle ich nie miałem,wiem,ze źle robiłem dodałem więcej węgli i od razu lepiej było
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły