SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 197417

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
xzaar77
Zeznawaj lepiej jak forma na bieg europejski ;) Tydzien jeszcze, czas na recovery i planowanie strategii ;)



Forma taka ze 10 km przebiegne, ale nie biore udzialu poniewaz jest I Komunia Sw. corki dokladnie w dniu i godzinach biegu wiec niestety nie da sie tych dwoch spraw pogodzic :( - w przyszlym roku od nowa ... ale w czerwcu mam zamiar biec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kuba_n
swego czasu jak byłem "w formie", miałem możliwość powspinać się za free, ale wstyd się przyznać najnormalniej nie zmieściłem się w szelki

(żona mi do dziś wypomina i śmieje ze mnie gdy widzi gdzieś jak ktoś się wspina)

Zmieniony przez - kuba_n w dniu 2014-05-02 20:15:51


No to teraz mysle musisz wystapic o rehabilitacje i pokazac na co Cie stac a z pewnoscia na sporo :) i zaprosic malzonke do zabawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2014.05.03



BIEGANIE

Po wczorajszym wspinaniu spodziwalem sie dzisiaj roznych bolesci, ale poza lekkim bolem po bokach plecow nic nie bylo: anie nie bolaly mnie palce ani przedramiona, barki czy tez nogi. W sumie to dobrze bo dzieki temu dzisiaj wybralem sie biegac. Pogoda o 21:00 idealna: +10 C, przez wilgoc w powietrzu odczuwalo sie chlod - az zalozylem czapeczke - i 0 wiatru - do tego prawie czyste niebo ze swiecacym rogalem :)

Dobrze sie dzisiaj biegalo. Ostatecznie 11 km w 1:11:00 ze srednia V 9,38 km/h. Zaczalem prawie 11 km/h - samo jakos szlo - musialem zwalniac zeby nie stracic pary.

Dzisiaj potwierdzilem sobie ze w Gdyni 10.05 pobieglbym 10 km mimo licznych przeciwnosci losu ostatnio, ale j.w. pisalem musze ten bieg opuscic z innych wzgledow.

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2014-05-03 23:17:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


2014.05.04

BIEGANIE + placyk

Zaczne od tego ze dzisiaj od 12:00 do 17:30 spedzilem czas sluchajac relacji lub siedzac przed telewizorem i emocjonujac sie biegiem "Wings for life". To jest cos pieknego. Nakrecilo mnie to niesamowicie emocjonalnie. Zrozumialem jak duzo moze czlowiek, jak jest wielki i silny (uczestnicy biegu), a jednoczesnie jak slaby i maly (tutaj mam na mysli samego siebie). Kiedy mysle co sie dzieje na Ukrainie to kompletnie nie rozumiem tego swiata - szkoda ze Ukrainiec nie wygral symbolicznie. Kiedy pod koniec biegu widzialem jak rozmawia z Kenijczykiem to myslalem, ze moze go prosi aby mu oddal symboliczne zwyciestwo w tym biegu, dlatego tak mu zabiegl droge pod koniec moze? Gdyby Ukrainiec wygral bylaby to niesamowita symbolika - ale skonczylo sie inaczej.

Tak mnie to wszystko dzisiaj nakrecilo, ze tez zapragnalem dzisiaj biegac i nie zastanawiajac sie o 21:00 poszedlem na dwor. Pogoda identyczna jak wczoraj - a w dzien wialo niemilosiernie - widac wieczory sprzyjaja biegajacym :) w moich stronach.

Poszedlem z planem spokojnego biegania, rownym tempem i oddechem bez zadyszki - bez patrzenia na zegarek - oddech i czucie biegu to jest to na co stawiam. Zaplanowalem tez ze po wczorajszych 11 km dzisiaj bedzie to trening celowy 8 km - ani mniej ani wiecej i beda podbiegi w ilosci 5 na moich gorkach do podbiegow. Mozna powiedziec ze byl to przemyslany w pelni trening :)

Bieg wygladal nastepujaco: 4,5 km biegu w tepmpie okolo 8,5 - 8,8 km/h po drodze podbieg 1200 m, po 4,5 km - podbiegi: 2,3 km - 5 podbiegow po okolo 200 m kazdy i podobnie zbiegi - a nastepnie dociagniecie do 8 km przy czym ostatnie 400 m przyspieszylem a ostatnie 70 m pokonalem sprintem dociagajac dzisiaj srednia predkosc biegu do 9,13 km/h. Na podbiegach mialem tempo okolo 8,6 - 8,8 km/h.
Łączny czas biegu: 53:55

Dobrze sie dzisiaj biegalo: rowno, spokojnie w skupieniu nad kazdym krokiem bez spinki jakiejs i napiec.

Po bieganiu rozciagnalem sie na placyku zabaw chwile i wykonalem w jednym ciagu bez przerwy 4 serie 2 cwiczen: 10 pompek (+) + 5 inverted rows, a na sam koniec jeszcze 3 podciagniecia z pelnego zwisu nachwytem na trzepaku :)

ODZYWIANIE

Ostatnio mam jakas jazde na owoce morza :)

Na sniadanie zrobilem sobie mieszanke owocow morza z czosnkiem, odrobina sosu sojowego i marynowanym imbirem na ghee, a na kolacje wciagnalem 300 g twarogu z kalmarami w sosie pomidorowym :)

Sniadanko:





Kolacja:



Moze uda mi sie zlapac good flow znowu hm?

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2014-05-04 23:16:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to ja bym chciał mieć już taki flow jak Ty w biegach... Rozpocząłem w tym tygodniu i jest bardzo słabo. A owoce morza cudnie wyglądają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 713 Napisanych postów 9084 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99288
Wings For Life - ponieważ nigdy bieganie mnie za bardzo nie interesowało, nawet nie wiedziałem, ze takie imprezy sie odbywają. Ale to co dzisiaj zobaczyłem, totalnie zniszczyło moje 30 letnie postrzeganie biegania. Niesamowite, co człowiek potrafi robić. Idea genialna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
RafalRRRR
No to ja bym chciał mieć już taki flow jak Ty w biegach... Rozpocząłem w tym tygodniu i jest bardzo słabo. A owoce morza cudnie wyglądają


Bedzie mial bedziesz :) nie watpie w to Rafale :)
A owoce morza tak jak wygladaja tak i smakuja - naprawde polecam - zajefajne urozmaicenie tych wszystkich diet, jakie kroluja na SFD :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
RafalRRRR
No to ja bym chciał mieć już taki flow jak Ty w biegach... Rozpocząłem w tym tygodniu i jest bardzo słabo. A owoce morza cudnie wyglądają


nie narzekaj, teraz już nie masz wymówek to zrobisz kondycję biegową moment

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak. Dzisiaj kolejny rozbieg, w sumie ponadplanowy i przeziębiony ciut po wczoraj... Ale co zrobić. Ciąć trza, bo aż wstyd patrzeć na siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WojtekA4
Wings For Life - ponieważ nigdy bieganie mnie za bardzo nie interesowało, nawet nie wiedziałem, ze takie imprezy sie odbywają. Ale to co dzisiaj zobaczyłem, totalnie zniszczyło moje 30 letnie postrzeganie biegania. Niesamowite, co człowiek potrafi robić. Idea genialna...


Zgadza sie ... polkniesz bakcyla biegania na dobre to bedziesz sie jaral tym jak my :) a jak bedziesz biegal to wiadomo ze wpadniesz w nalog bo to tak wlasnie dziala. Powiem wiecej: po sobie widze ze nawet ja sa przerwy po 2 m-ce, zalamania, powroty zlych nawykow itd. to w glowie to juz tak siedzi, ze nadchodzi TEN DZIEN, ze znowu idziesz biegac. Silownia we mnie takiego czegos nie wyrobila, a wrecz mam wstret to typowego silowego treningu: bieganie, CF, bieganie + cwiczenia na powietrzu - to mi sprawia radosc :) a no i wspinanie sie mi sie strasznie podoba :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

WHEY premium