2014.02.10
TS + CROSSFIT
Dzisiaj zgodnie z wczesniejszymi zalozeniami: 30 min. treningu silowego lekkiego i pozniej CF - i jak przeczuwalem: ostrego.
TS
Rozgrzewka: sztanga 20 kg: 60 powt. roznych cwiczen
TS:
1.
Przysiady ze sztanga z przodu: 3 s. x 10 powt.: 30 - 40 - 50 kg
2. Podciaganie + dipsy: 3 serie: 3x podciaganie + 10 x dipsy
3. Martwy ciag: 3 s. x 10 powt.: 50 - 60 - 70 kg
Myslalem ze bedzie znacznie gorzej. Na zarzut silowy nie starczylo juz czasu bo zaczynal sie CF
CF
Dzisiaj konkretnie. Rywalizacja w dwoch druzynach po 8 osob - frekwencja rewelacyjna dzisiaj :)
Do wykonania bylo:
500 m wioslarka - 100 x burpees - 500 m wioslarka - 100 x burpees
Cwiczylismy w ustalonej kolejnosci. Generalnie wyszedlem z sali ostatni ale z na 100% solidnie i uczciwie wykonanymi cwiczeniami. Na 500 m plynalem w tempie 1:57 na 10 poziomie obciazenia. Burpees szly roznie - systematycznie do przodu. Nie sadzilem ze jestem w stanie wykonac 200 powt. na 1 treningu.
Laczne jako grupa w 44 min. przeplynelismy 8 km i wykonalismy 1600 burpees :)
Ciekawe jak bede sie czul jutro po tym? Na razie czuje sie swietnie.
Jutro w planie bieganie :)
