SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222027

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 3897 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76182
Dołączam się do gratulacji... taki medal (albo nawet ze trzy) to mój plan na 2014

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
Zazdraszczam Pięknie musiało być. Gratulacje


I bylo, oj bylo :)

Bolu juz sie nie pamieta hehe a radocha ciagle jest :)

Jutro smigam o 20:15 na silke. W planie:

1. 30 min. treningu silowego - umiarkowanego calkowicie czyli 3 - 4 cwiczenia po 2 - 4 serie z umiarkowanymi ciezarami lub bez czyli w planie mam podciaganie, dipsy bez obciazenia, MC, przysiady i moze zarzut silowy

2. CF - standardowy trening i pewnie znowu bedzie dla mnie wycisk :) dlatego nie bede biegal na rozgrzwke ilus tam km :)

Zobaczymy jak wyjdzie.

Najwazniejsze dla mnie jest to ze znowu mi sie chce i mam motywacje w glowie, a wszelkie wyniki sa na drugim planie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1096 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 236789
gratulacje !
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje jeszcze raz wszystkim za odzew :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2014.02.10

TS + CROSSFIT


Dzisiaj zgodnie z wczesniejszymi zalozeniami: 30 min. treningu silowego lekkiego i pozniej CF - i jak przeczuwalem: ostrego.

TS

Rozgrzewka: sztanga 20 kg: 60 powt. roznych cwiczen

TS:
1. Przysiady ze sztanga z przodu: 3 s. x 10 powt.: 30 - 40 - 50 kg
2. Podciaganie + dipsy: 3 serie: 3x podciaganie + 10 x dipsy
3. Martwy ciag: 3 s. x 10 powt.: 50 - 60 - 70 kg

Myslalem ze bedzie znacznie gorzej. Na zarzut silowy nie starczylo juz czasu bo zaczynal sie CF

CF

Dzisiaj konkretnie. Rywalizacja w dwoch druzynach po 8 osob - frekwencja rewelacyjna dzisiaj :)

Do wykonania bylo:

500 m wioslarka - 100 x burpees - 500 m wioslarka - 100 x burpees

Cwiczylismy w ustalonej kolejnosci. Generalnie wyszedlem z sali ostatni ale z na 100% solidnie i uczciwie wykonanymi cwiczeniami. Na 500 m plynalem w tempie 1:57 na 10 poziomie obciazenia. Burpees szly roznie - systematycznie do przodu. Nie sadzilem ze jestem w stanie wykonac 200 powt. na 1 treningu.

Laczne jako grupa w 44 min. przeplynelismy 8 km i wykonalismy 1600 burpees :)

Ciekawe jak bede sie czul jutro po tym? Na razie czuje sie swietnie.

Jutro w planie bieganie :)







...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Darnok wrócił! Znowu ogniem bije od Twoich postów

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
MaGor
Darnok wrócił! Znowu ogniem bije od Twoich postów


:) wrocila chec do treningu :) - oby na jak najdluzej.

Nadal sie czuje ok :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Do tego tacy ludzie nakrecaja czlowieka :)

"Dobry znajomy" z wielu biegow (nie znam osobisie go, ale nieustajaco podziwiam)




...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 549 Napisanych postów 7987 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99207
Facet biegl z nami rowniez w listopadzie w Biegu Niepodleglosci. Moj tesc zna Go osobiscie - z klubu morsow. Ponad 60 lat - forma jak widac ;)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak - On jest na wszystkich biegach generalnie :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły