SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222002

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 3897 Wiek 50 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 76182
Mnie szlag trafia, że właśnie wtedy kiedy zaczynałem łapać względną przyjemność z biegania trafiło się to kolano. ehh

Podsumowanie I fazy redukcji: http://www.sfd.pl/Redukcja_ze_105kg__podsumowanie_str._170-t966196-s170.html
Rekordy osobiste w Tri:
1/8 IM: 1h23’30’’: Pszczyna 2014 // 1/4 IM: 2h28’59’’: Radłów 17/07/2016 // 1/2 IM: 4h59'40'Lisbon 2018: IM Kopenhagen 2017: 11h48'
Dystans Olimpijski: 2h32'04’’: 5150 Warszawa 11/06/2017

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcel_197
Mnie szlag trafia, że właśnie wtedy kiedy zaczynałem łapać względną przyjemność z biegania trafiło się to kolano. ehh


Cos powaznego :)

cabo9: mam nadzieje ze Twoja kuracje bedzie skuteczna :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2212
DARKNOK35
Juz to pisalem kiedys, ale napisze jeszcze raz: bieganie sprawia mi wieksza radosc jak trenowanie na silowni i daje wieksza satysfakcje.


Czyli jestes biegaczem a nie silaczem. Wiec biegaj wiecej a silownie sobie traktuj jako dodatek.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jestem ani biegaczem ani silaczem - nigdy nie bylem i nie bede. Teraz wydaje mi sie lapie dobry balans w akywnosci fizycznej zarowno pod wzgledem rodzaju, jak i ilosci.

Trening silowy jaki by nie byl tez lubie bo lubie po prostu sie zmeczyc fizycznie :)

Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-10-18 16:57:27
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2013.10.20

BIEGANIE

Dzisiaj po 2 dniach odpoczynku - wczoraj opuszczona koszykowka przez wyjazd weekendowy - poszedlem biegac. Nic mnie nie bolalo podczas biegania co bardzo mnie ucieszylo.

10 km w rowno 1 h zrobilem. Dawno tak szybko nie bieglem - 5 dni temu 10 km zrobilem w 1 h i 11 min. Jednak aktualnie to chyba max. moich mozliwosci. Nie bylbym w stanie przebiec juz dzisiaj ani wiecej ani szybciej.

Po bieganiu chwile i lekkim rozciagnieciu sie przy trzepaku:

+ 5x podciąganie w L-sit, 10 inverted rows, 10 pompek (+), 10 pompek francuskich

Waga przed bieganiem: 92 kg
Waga po bieganiu: 90,80 kg
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13735 Napisanych postów 32190 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143604
Ciekawy jest ten spadek wagi po 10km.
Będę musiał sprawdzić dzisiaj wieczorem jak jest u mnie po przejściu 7km (w zależności od nawodnienia co najmniej raz zraszam pobocze - jak jakiś chart!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Ciekawy jest ten spadek wagi po 10km.
Będę musiał sprawdzić dzisiaj wieczorem jak jest u mnie po przejściu 7km (w zależności od nawodnienia co najmniej raz zraszam pobocze - jak jakiś chart!


Rowniez ciekawy jestem jaka bedzie utrata wody podczas marszu. Obstawaiam ze 0,5 do 0,8 kg moze byc.

Jak na zraszaniu sie konczy to pol biedy :) gorzej jak co innego przycisnie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 549 Napisanych postów 7987 Wiek 49 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 99207
Ciekawostka, u mnie na 26km spadlo 2,8kg w ciagu 3 godzin. Wliczylem do tego bilansu to, co wypilem w czasie biegu ;)

Aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/_DT_Xzaar._Triathlon,_cel_Double_IronMan_2017_-t1018057-s340.html

Cele 2016:

1. Sieraków Triathlon dystans 1/4 IM - http://triathlonsierakow.pl - 28.05.2016 - 02:34:12
2. Challenge Venice dystans IM - http://www.challenge-family.com/challenge-venice/ - 05.06.2016 11:47:48
3. Challenge Poznań ME dystans IM - http://challenge-poznan.pl - 24.07.2016 11:35:22
4. Ironman 70.3 Gdynia - http://ironmangdynia.pl/pl/ - 07.08.2016

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
xzaar77
Ciekawostka, u mnie na 26km spadlo 2,8kg w ciagu 3 godzin. Wliczylem do tego bilansu to, co wypilem w czasie biegu ;)


Ile zabierasz "paliwa" na taki dystans? Bo ja na 10 km nie biore nic czyli szybko przelykam sline :) - no ale to tylko 10 km. Powyzej 10 km plyny nieodzowne juz sa raczej. Raz mnie ponioslo i 15 km zrobilem tez bez picia.

Dodam jeszcze ze wczoraj dosyc bylo cieplo u mnie i ubralem sie od stop do glow :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52111 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
oglądałem Twój klubik na necie właśnie -też fajny ,ale teraz mają te siłki wypasione!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły