Cos nieprawdopodobnego. Wczoraj po grze odczuwałem lekki bol w miesniach czworoglowych - inna praca miesni zwiazana z czestych skakakaniem dawala znac o sobie i obawialem sie ze dzisiaj moze byc ze mna slabo. Pamietam powrot do tej aktywanosc jakies 3 lata temu, gdzie po 1,5 h gry przez 2 dni dochodzilem do siebie: klopoty z chodzeniem i obolale cale rece i placy.
Dzisiaj zadnych dolegliwosci bolowych ! a energia az rozpiera. Jednak okazuje sie ze aktywnosc fizyczna jaka ostatnio praktukuje: trening silowy / crossfit daje dobre podstawy do wszelkich innych aktywnosci. Dawno nie bylem na basenie - poplywalbym sobie chetnie :)
Dzisiaj zadnych dolegliwosci bolowych ! a energia az rozpiera. Jednak okazuje sie ze aktywnosc fizyczna jaka ostatnio praktukuje: trening silowy / crossfit daje dobre podstawy do wszelkich innych aktywnosci. Dawno nie bylem na basenie - poplywalbym sobie chetnie :)
, ale po tym mozna tez poznac sile wlasnego charakteru ... wielu juz nie wraca tylko sie pograza fizycznie ... chwala zatem tym, ktorzy walcza !