Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
DZIEKUJE WAM ZA PAMIEC I ZYCZENIA. NIE SADZILEM NAWET ZE JESZCZE TUTAJ ZAGLADA TYLU Z WAS :) NAPRAWDE BYLO MI BARDZO MILO PRZECZYTAC TE WSZYSTKIE DOBRE SLOWA :)
Dzisiaj dochodze do siebie no i bedzie trzeba sie zabrac znowu za trening porzadnie, zeby na kolejne dziesiate urodziny byc nadal w formie :)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)
Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-08-10 12:39:06
Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
2013.08.12
SILOWNIA
1-szy trening po 40-tce :)
Po 4 dniach swietowania dzisiaj z duzymi obawami poszedlem na silownie. Ogolnie dzisiaj mialem 3-ci trening typowo silowy od 1 lipca. No i oczywiscie czuc spadek sily i wytrzymalosci miesniowej, ale nie jest tragicznie jeszcze.
Testowalem dzisiaj plan treningu, jaki sobie ulozylem ponad miesiac temu. Generalnie zaczynam od podciagania bo ciagle jestem beznadziejny w tym, a wiec staje sie to moim priorytetem chyba aktualnie aby poprawic sie. Poza tym watek dotyczacy podcigania i dipsow, jaki pojawil sie w naszym dziale tez mnie dopinguje zeby kierunkowac swoja aktywnosc w te wlasnie strone.
Dzisiaj rozruchowo, ale nie powiem ze bylo lekko.
TRENING
Rozgrzewka:
- wioslarka: 2 km / 10:15
- bieg na biezni: 2 km / 12:35
PLECY Podciaganie nachwytem na drazku: 10 serii x 3 powt. (przerwa 1 min.)
MC: 20x60 kg, 15x80 kg, 5x100 kg, 10x80 kg, 15x60 kg
ZARZUT SILOWY 5x40 kg, 5x50 kg, 5x60 kg
NOGI Przysiad ATG ze sztanga na barkach: 10x40 kg, 10x50 kg, 5x60 kg
KLATKA DIPSY: 20x c.c. (91,40 kg), 5xc.c.+30 kg, 4xc.c.+40 kg
Playometric push up's: 5 serii x 10 powt.
BRZUCH Unoszenie kolan do klatki na drazku: 3 serie x 8 powt.
Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-08-12 21:10:08
Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
2013.08.13
BIEGANIE
1-sze bieganie po 40-tce :)
Bole miesniowe po wczorajszym treningu pojawily sie okolo poludnia dzisiaj, ale nie byly duze. Do teraz czuje wczorajszy trening, ale nie bylo tak zle aby dzisiaj nie pojsc pobiegac.
1-sze bieganie po 40-tce zrobilem na 10 km w czasie 1:01:56.
Czas prawie jak na Biegu Swietojanskim (1:01:11) - ciut gorszy z tym ze tutaj finiszowalem ostatnie 500 m szybko i nie mialem ochoty puscic pawia na koncu w przeciwienstwie do mojego pierwszego biegu w Gdyni.
Mimo ze czas bez rewelacji jakis, to biorac pod uwage wydarzenia ostatniego tygodnia jestem zaskoczony dystansem
Szacuny
11205
Napisanych postów
52111
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
2013.08.14
SILOWNIA
Pomimo, ze bole miesniowe po treningu poniedzialkowym bylu odczuwalne dzisiaj wykonalem zdecydowanie ciezszy i lepszy trening jak w poniedzialek. Ponadto wczoraj bylo bieganie na 10 km.
Plan jaki dzisiaj realizowalem jest dosc ciezki. Ogolnie jesli ktos chcialby wykonywac podobnie to nalezy zmienic zdecydowanie kolejnosc cwiczen. Jesli bede realizowal ten zestaw dalej, to wowczas zmieni sie kolejnosc cwiczen.
TRENING
Rozgrzewka:
- bieg na biezni: 2 km / 12:40
PLECY Podciaganie nachwytem na drazku: 10 serii: 4 serie x 4 powt. i 6 serii x 3 powt. (przerwa 1 min.)
>> wzgledem treningu poniedzialkowego dodane 4 podciagniecia. Rowniez wykonanie lepsze: wszystkie z broda ponad drazek.
Wiosłowanie sztangą: 20x40 kg, 15x50 kg, 10x60 kg
KLATKA DIPSY: 10xc.c., 15xc.c., 18xc.c., 10xc.c., 10xc.c.
>> c.c.: 91,00 kg - dzisiaj dipsy bez obciazenia poniewaz w poniedzialek po dlugiej przerwie byly wykonane z ciezarem od razu i nie chcialem za bardzo szalec mimo wszystko.
Wyciskanie w siadzie na maszynie: 10x70 kg, 10x80 kg, 10x90 kg
"Butterfly": 10x50 kg, 10x60 kg, 7x70 kg
BARKI+NOGI THRUSTERS: 10x30 kg, 8x40 kg, 8x35 kg
Wykroki: 20x30 kg, 16x40 kg, 12x50 kg
BICEPS Podciąganie na drazku w waskim chwycie z poz. kata 90 stopni: 3 serie x 8 powt.
Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2013-08-14 23:52:34