SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 197555

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
powodzenia (zaglądnij do mojego dziennika, są filmy z MC, jest zmiana koncepcji z dietą)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dziekuje wszystkim za dobre slowo, sogi, wsparcie i porady :) - dalsze rowniez mile widziane i wazne jako kolejny motywator :)

Postaram sie wytrwac bo udzial w konkursie to swego rodzaju zobowiazanie nie tylko wzgledem siebie, ale rowniez kibicujacych obserwatorow :)

MATmajster: zawsze mialem dysproporcje pomiedzy prawa, a lewa czescia ciala w obwodach okolo 1 cm (lydka, udo, przedramie, ramie), ale faktycznie ta roznica 1,5 cm juz mnie troche zaskoczyla nawet. Bede sie staral to poprawic przez najblizszy rok tj. zmniejszyc te roznice. Zaczne juz teraz.

kuba_n: zagladam i bede zagladal nadal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
najlepiej wykonać ćwiczenie hantla do większego spompowania słabszej parti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MATmajster
najlepiej wykonać ćwiczenie hantla do większego spompowania słabszej parti


Wlasnie mam taki zamiar - na lewa reke wykonam dodatkowe 2 - 5 powtorzen w kazdej serii w cw. z hantlami :)

Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trening zaczynam od 6 listopada, tak wiec wraz z rozpoczeciem treningu zaczne zamieszczac rozpiske z dieta i treningiem. Dzisiaj w ramach rodzinnej rekreacji kibicowalem biegaczom w Gdansku, w tym swojej malzonce, ktora biegla na 6 km :) i ktora podziwiam za upor i wytrwalosc.

Tak to dzisiaj wygladalo:















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1031
Też trzymam za Kolegę gryfy, tfu kciuki

"Każdy bowiem silny człowiek niezawodnie osiąga to, czego każe mu szukać jego prawdziwy popęd." Hermann Hesse "Wilk stepowy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NOOOOO WRESZCIE SIE ZDECYDOWAŁES NA TEN DZIENNIK :)

JA MUSIAŁEM SIE ZBANOWAC NA JAKIS CZAS SAM ,BO NIKT NIE CHCIAL TEGO ZROBIC ,A TAK SIE STARAŁEM HE HE ,ALE NA PEWNO NADROBIĘ

PS -FAJNE FOTY Z GDAŃSKA I Z OTOMINA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czung: wiedzialem ze powrocisz jak Feniks :)
Fajnie :)

Dziennik latwo zalozyc :) trudniej wytrwac w dazeniu do celu ale trzymam sie ramy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 478 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6205
czung
.............


he he he .... wiedziałem że długo na banicji nie wytrzymasz .....
Ciągnie wilka do lasu .....


DARNOK
zobaczymy co uda Ci się zrobić z łapskami przy takiej rozpisce jaką podałeś .... Konkurencja spora i zamierza ciężko pracować ....

Zmieniony przez - archibald 68 w dniu 2012-11-04 21:53:04

>> cokolwiek czynisz czyń roztropnie i patrz na koniec << -Owidiusz-

Jak masz chwilę czasu to przeczytaj:
http://www.sfd.pl/Archibald_68]czy_da_się_w_wieku_40+_powalczyć_o_wysportowaną_sylwetkę__[[_tygodnik-t853519.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sam jestem ciekawy :)

Jesli sam rozmiar sie nie poprawi to jak na wstepie napisalem przydoloby sie je troche podciagnac wizualnie. Ideal to bicki ojana :) Jakby mialy tak wygladac to moga nawet spasc obwody hehe

Duze bicepsy nie byly dla mnie nigdy priorytetem - wizualnie wiadomo ze to jest reprezentacyjny miesien jak Kompania Honorowa WP :), ale jako bodziec do przylozenia sie do treningu wszystko razem do kupy jest bardzo dobre:) Juz nie moge sie doczekac wtorku hehe


Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2012-11-04 22:10:16
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

WHEY premium