SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DZIENNIK TRENINGOWY DARNOK35

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 222192

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Ja dzisiaj kupiłem krewetki. Jem je już od miesiąca chyba. Może to nawet u Rafała w dzienniku wyczytałem? Mega są. Tylko za dużo mają białka jak na mój wybredny gust. Za to dostarczają więcej jodu niż pobliski reaktor w Czernobylu.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj krewetki. Właśnie mi przypomniałeś że w zamrażalce leży jeszcze 500g chyba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1778 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23820
U mnie dzisiaj sushi, ale zapobiegawczo spokojnie i próbowałem koncentrować się na rybie i krewetkach samych. Jednak dwie malutkie rolki z ryżem wpadły. Pocieszam się tym, że padło dziś pierwsze w życiu 20km w niezłym tempie, a ja cały dzień słabo jadłem.

MaGor - polecam krewetki na maśle czosnkowym. Zapomnisz o białku jakie dostarczają :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Robię je na maśle to co mi szkodzi dodać czosnku? Zobaczę. Pewnie sobie dzisiaj strzelę takie śniadanie.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 518 Napisanych postów 10132 Wiek 52 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68495
Amidoman
Jednak dwie malutkie rolki z ryżem wpadły. Pocieszam się tym, że padło dziś pierwsze w życiu 20km w niezłym tempie, a ja cały dzień słabo jadłem.

Ami - chcesz sobie zrobić krzywdę w gruczoł? Po bieganiu, a nawet w dzień biegania, to mogłeś sobie z węglami pozwolić. Ba! Byłoby to korzystne. Nie zaniedbuj tarczycy. Orzechy brazylijskie i od czasu do czasu węgielek. Widzę, że wchodzisz w okres sporego obłożenia kilometrami.

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
------------------------------------
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
------------------------------------
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
2014.05.05

CROSSFIT

Dzisiaj byl 4-ty dzien wysilku pod rzad i lekko odpadlem na CF juz, ale nic to :) Wazne ze bylem i zrobilem co zrobilem, a bylo tak:

I. Rozgrzewka
- wioslarka: 2 km (9:40)
- bieznia bieg: 1 km (6:40)

II. Trening CF:

1. 100x przeskok przez sztange (lewo - prawo)
2. 90x pompki z dotknieciem klatka podloza i oderwaniem dloni
3. 80x wyskok z kolanami do klatki i przysiadem (od 40 powt. robilem bez przysiadu)
4. 70x padnij powstan (zrobilem 40x tylko - nie mialem juz sily)
5. 60x thrusters ze sztanga 10 kg (rozbilem na 60 przysiadow i 60 zolnirskich)
6. 50x site up's

Zajelo mi to 35 min. i wyszedlem ostatni z sali z poczuciem tego na co zasluzylem czyli totalna porazka, ale pocieszam sie ze ostatnie 3 dni nie siedzialem tylko na sofie i pierdzialem w sumie.

Moze za duzo bym ciagle chcial a mozliwosci organizmu sa jakie sa niestety i tego juz za bardzo nie zmienie ?

Jutro zdecydowanie regeneracja. Kolejny trening to CF w srode i w czwartek bieganie. Od piatku do niedzieli totalna przerwa i dalszy trening od kolejnego poniedzialku - taki jest plan na ten tydzien.

Krewetki / sushi

Ja smaze je na ghee z czosnkiem rowniez, ale dodaje tez np. roznych ziol np. mieszanki dalmantynskiej - smakuja jeszcze lepiej :)

Ostatnio do owocow morza jak pisalem dodalem sosu sojowego troche - co ciekawe najbardziej bylo go czuc w omulkach i fajnie sie smak wymieszal z imbirem.

Co do sushi to liscie nori maja rowniez w uja jodu - nawet na opakowaniach sa zwykle ostrzezenia zeby wpitalac z umiarem hehe
...
Napisał(a)
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 13737 Napisanych postów 32192 Wiek 77 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1143619
Ten CF wygląda na dosyć forsowny!
Bardzo duże zaangażowanie mięśni nóg.
A te wyskoki na dodatek odbierają moc - dawno temu wyskok dosiężny był na zawodach kulturystycznych miernikiem mocy dla juniorów (seniorzy mieli przysiad ze sztangą na barkach).
Poprawisz się gdy nie przestaniesz chodzić na treningi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest dosc wyczerpujacy to fakt, a dla mnie aktualnie okazal sie w zasadzie niewykonalny w 100% - ale masz racje - bez treningu nie bedzie postepow i tutaj nie ma co dywagowac :)

Dzisiaj za to czuje sie ok - zadnych jakis wielkich dolegliwosci bolowych: ani w gornych ani w dolnych partiach. Nawet rozwazm opcje biegania wieczorem - ale to sie zobaczy jeszcze o 20:00 - 20:30 w zaleznosci od sytuacji i samopoczucia.

A zapindalac musze bo ledwo sie dopinam we wszystkich spodniach wiec ALARM juz sie wlaczyl ostry :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Skonczylo sie jednak na slalomie z koszem pomiedzy regalami w Lidlu i odchudzeniem ale portfela tylko :)

I dobrze ... potrzebuje odpoczynku dzisiaj - na wieczor lekkie bole ale to dobrze bo juz sie balem ze calkiem bylo do de wczoraj ...

Ale w dzien eksperymentowalem dalej z owocami morza: dodalem pedy bambusa i warzywa - wszystko podsmazane na ghee do tego sok wyciskany z 1 grejpfruta i 1 pomaranczy - super obiadek byl :)

A tak zapi....laja u nas w klubie jak mnie nie ma :)













Zmieniony przez - DARNOK35 w dniu 2014-05-06 23:17:18
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 9084 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 99307
Moc tego CFu to nawet przez ekran monitora czuć :)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Konkurs Biceps& Triceps wg arekmos81

Następny temat

Konkurs Biceps & Triceps wg rutkow

electro
Polecane artykuły