SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 5 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195256

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Można. Tak nawet jest lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem, że to temat od dawkowania ale nie chce zakładać osobnego.
Mam pytanie. Chce zakupić HP starą wersje (1000g) i nie wiem jak to połączyć. Czy kupić 2puszki + do tego jakaś przedtreningówka, czy może 1puszka + jakiś inny stack ( np. Dymatize Xpand, Green Magnitude) + do tego przedtreningówka, czy może 2xHP lub 1xHp + inny stack, bez przedtreningówki? Na allegro widze ostatnie 2sztuki, dlatego chce się zdecydować nim będzie za późno. Prosiłbym o odpowiedź, co będzie najsensowniejszym wyborem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402339
zalezy jak z kasa i czego dokladnie oczekujesz?
mozesz dac
2x HP
HP + poj forma krety
HP + stack
HP + przedtreningówka
jest kilka opcji, a efekt koncowy bedzie i tak zblizony
hp mozesz potraktowac jako stac i jako przedtreningowke , wtedy mozna dac kofeine jeszcze np. jezeli cos na pobudzenie bedzie potrzebne
imo najbardziej optymalne i ekonomiczne to HP (porcja przed treningiem) + kreta (5g ed)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
@wincol
Zależy mi na sile, dlatego też chce tego starego HP ze względu na bardzo dobre opinie.
Z kasą jest dobrze, dlatego podałem kilka możliwych opcji.
Jeśli HP + przedtreningówka to i tak trzeba 2paki HP, tak?
Jeśli HP + stack, to nie ma większego znaczenia jaki? Polecasz coś z własnych doświadczeń?

P.S Dałem Ci SOG'a za zainteresowanie i pomocny post :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
a nie lepiej na hp solo zrobic\? hp to stack

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak mówisz?
Dotąd robiłem cykl zawsze stack + jakaś przedtreningówka.
Czyli 2puchy HP + do tego ewentualnie jakaś kofeina na pobudzenie i będzie git :) ?
Dawkowanie:
DT: HP rano, HP przed treningiem
DNT: HP rano, HP po południu
Dobrze myśle :) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
w dnt wystarczy porcja rano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
moga byc 2 nawet jak juz bedziesz mial 2 puszki

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 703
Kupiłem Jumbo od Scitec 4400g, na ulotce jest napisane, żeby dawkować 2 porcje dziennie po 220g (10 miarek dziennie) w zależności od masy ciała. Ktoś może podpowiedzieć jak dawkować przy wadze 81 kg i wzroście 182 cm. Może być 3 razy dziennie po 2,5 miarki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
dawkujesz wg braków w diecie
a nie tak jak jest napisane na etykiecie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Yoha a posiłek

Następny temat

chce urosnac 3-5cm

WHEY premium