SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

chce urosnac 3-5cm

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3281

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga / wzrost

65

Staż treningowy

3msce

Cel cyklu

wzrost

Stosowane już wcześniej suplementy

-

Stosowane wcześniej spalacze

-

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

-

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

nie stosuje specjalnej diety, ale staram sie nie pic gazowanych napoi, jem mniej tluszczu, jem duzo owocow, lecz uzalezniony od kawy rozpuszczalnej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 227
Witam wszystkich,
Pisze do was bo mam problem, a mianowicie jak w temacie mam problem z wzrostem. Mam 23 lata i 173 cm wzrostu, chcialbym urosnac jeszcze ze 3-5cm. Nie byłoby mi zle gdyby nie to, że chodze z dziewczyna ktora ma 165cm wzrostu a chodzi w wysokich szpilkach i strasznie glupio to wyglada jak ona jest wyzsza ode mnie. Od 2-3 miesiecy stosuje rozne cwiczenia na rozciagania glownie z tego tematu: https://www.sfd.pl/Jak_rosnąć_szybciej_i_więcej_by_mjoza_version_1.0-t213714.html 

ale nie zauwazylem wiekszej roznicy moze 1cm "uroslem". Na hormon wzrostu po pierwsze mnie nie stac a po drugie juz sie nie zalapie. I tu tkwi moje pytanie, czy moglibyscie mi doradzic jakies suplementy/odzywki ktore same stymuluja hormon wzrostu. Nie chce faszerowac sie jakims swinstwem tylko pewne, przetestowane rzeczy.
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Są suplementy na wzrost, tak opisują producenci, wszystko co ma w nazwie HGH ma się kojarzyć z hormonem wzrostu ale nim nie jest. Spróbować nie zaszkodzi ale nie licz za bardzo https://sklep.sfd.pl/ActivLab_HGH_DAY_ HGH_NIGHT-opis3299.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
to już raczej nie urośniesz
nie każdy musi / ma >180cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 227
No wlasnie u mnie w rodzinie jest tak ze tata ma prawie 180/ moj mlodszy 4 lata brat tez ma cos kolo tego zas moja mam 162-4 dokladnie nie pamietam. Nawet jakbym ciut ciut jeszcze podrosl byloby dobrze. Zawsze to cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
nie ma suplementów na wzrost
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 227
na wzrost nie ale czytalem ze mozna brac jakis suplement/odzywke ktory stymuluje ten hormon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie w rodzinie rodzice mają po 170cm a ja mam 188cm. Rośnie się do 21 r.ż., więc już nie ma szans byś się wyciągnął.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
zbynio007
na wzrost nie ale czytalem ze mozna brac jakis suplement/odzywke ktory stymuluje ten hormon


nie ma

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak jesteś bardzo zdesperowany i masz odpowiednią ilość gotówki to np. w Rosji zrobią Ci operację :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 227
przydaly by sie takie sredniowieczne rozciagania/tortury xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A tak na poważnie to wzrost masz przyzwoity a sam powód chęci urośnięcia (z całym szacunkiem) jest conajmniej smieszny. To taki argument typu "co ludzie powiedzą". Lepiej to zaakceptuj nim kompleks urośnie tak bardzo, że nie będziesz mógł z tym żyć :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 227
hehe racja racja powod glupi ale checi duze :D pozatym wiekszy wzrost to plus nawej pod tym wzgledem ze bede chcial pojsc do sluzb mundurowych :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 5 !!!

Następny temat

krestyna plus glutamina, carbo co jeszcze ?

WHEY premium