SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czy mogę urosnąć w wieku 16lat?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mam 16 lat moja waga to 65kg a mój wzrost wynosi 170cm.
Jest jakiś sumplement diety, biało lub jakieś aminokwasy którę sprawią że urosnę parę cm w góre?
Proszę o odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Oczywiście, że nadzieja jest. Jednak nie mamy wpływu na to ile urośniemy. Kolega może jedynie liczyć na szczęście. Oczywiście, nie zmienia to faktu, że warto się zdrowo odżywiać. Dlatego też zapraszam do działu odżywianie i odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Witaj,
nie ma takich suplementów

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
Suplementów nie ma , jednak jest jeszcze szansa ze urośniesz 1-5%/100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2479 Napisanych postów 5800 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106184
Jeśli masz w genach zapisane że urośniesz to urośniesz i nic tego nie zmieni co najwyżej to można zatrzymać wzrost. Sam jestem ciekaw czy bym jeszcze urósł gdybym zaczął trenować później bo w wieku 15 lat miałem 184cm zacząłem ćwiczyć i wzrost został na tym poziomie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
Spamujesz po całym forum. Trzymaj się jednego tematu. Od zakładania nowych się nie rośnie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33138 Napisanych postów 23214 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278163
TomQ-MAG
Spamujesz po całym forum. Trzymaj się jednego tematu. Od zakładania nowych się nie rośnie.
TomQ ale wiesz jak to działa :) wreszcie się znajdzie ktoś kto napisze że urośnie i chłopak się podbuduję :) .Czasem trzeba komuś napisać to co chce uslyszeć ( nie do konca szczerze ) i samo to wsparcie już go podbuduję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
pozostalo jedynie Mikołaja poprosić, aby na swieta rzucil pare cm%)
a tak na serio genow nie oszukamy juz w tym wieku, terazpie hormonalne sa podejmowane duzo wczesniej, a wzrost 170cm nalezy jednak do normy w tym wieku, wiec nie ma co liczyc na legalne wsparcie od lekarza.
tym bardziej, ze w wieku 16 lat terapia juz niewiele da

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Niestety nie ma takich cudów. Raczej już nie urosniesz zbyt wiele ale nadzieję zawsze warto mieć. Szansa jest na kilka cm.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to liczmy na cud ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400739
Na te święta i nadchodzący nowy rok życzę Ci pare cm w górę

Jakkolwiek to brzmi

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Scitec GHR-X [AOL]

Następny temat

Suplementy diety

WHEY premium