Tom Platz jest kojarzony przede wszystkim z niesamowicie masywnymi nogami. W czasach złotej ery kulturystyki nie miał sobie równych jeśli chodzi o tę partię mięśniową. Kiedy był u szczytu kariery, Platz był jednym z najbardziej interesujących zawodników na scenie kulturystycznej. Nie bez powodu zyskał przydomek Quadfather, właśnie ze względu na niesamowicie rozwinięte mięśnie nóg.

Platz brał udział w wielu konkursach, a jego największe sukcesy to m. in. trzecie miejsce na Mr. Olympia w 1981 r. oraz wygrana na Mr. Universe w 1980 r. Zawsze dawał z siebie wszystko, nawet gdy nie startował w zawodach. Nawet teraz, kiedy jest na emeryturze, trenuje naprawdę bardzo intensywnie i stale pracuje nad swoją formą. Niedawno pokazał na Instagramie, że nawet w wieku 65 lat, wciąż ma jedne z najlepszych nóg w branży!

Nieczęsto Tom Platz udostępnia aktualizacje treningowe w mediach społecznościowych, ale patrząc na jego nogi widać, że regularnie ćwiczy. Przyznajcie, że Quadfather mógłby zawstydzić niejednego kulturystę. Platz jest świetnym przykładem na to, że regularne treningi i utrzymanie zdrowego stylu życia przynoszą same korzyści. Jest prawdziwą legendą kulturystyki i do dziś potrafi inspirować swoich fanów.

Polecamy również: Tom Platz - najpotężniejsze uda w historii kulturystyki

 

Komentarze (4)
lordknaga

emeryt a nogi lepsze niz aktualny mr olympia %-)

5
lodzianin1

Nogi to on zawsze mial jak z innej planety

3
rarytas1

Wiele to on się nie zmienił. 65 lat na karku i dalej robi to co lubi czyli nogi :)

1
ruskol912

jedna genetyka to genetyka

0