SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mass xxl + kreatyna= chcę urosnąć

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 236
Witam.

Mam 17 lat i w wakacje z racji ze będę miał sporo wolnego czasu planuje troche ''przytyrac''.Obecnie ćwicze na domowej siłowni,mam ułożona dietę tz.wiem co jesć i kiedy a ponadto stosuje białko ostrowia wpc 80.Moim celem jest nabranie masy i siły dlatego planuje zakupić suple :mass xxl i kreatyne.Tutaj pojawia się moje pytanie czy mogę stosować te 2 odżywki razem a jeżeli tak to ile tej kreatyny czy 4 caps dziennie to nie za duzo?Czytałem ze po kreatynie sa potem spadki czy to prawda?Moze i zadaje według was głupie pytania ale chcę poprostu sie dowiedzieć wszystkiego dokładnie by nie popełnic nie potrzebnych błędów.Pozdrawiam

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): brak

Waga: 74

Wzrost: 184

Cel cyklu: masa + siła

stosowane już wcześniej suplementy : białko ostrowia wpc 80

Uprawiane inne sporty: rower (rekreacyjnie)

stosowane wcześniej spalacze : brak

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: białko ostrowi wpc 80

ilość dni wolnych od kreatyny: nigdy jej nie brałem

przewidziane finanse na cykl: duzo

uwagi i sugestie: brak

Staż treningowy: 1,5 roku z przerwami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18671
dieta zależna od celu jeżeli tą masz na masę i dalej będziesz chciał masować to dajesz na starej tylko dorzucisz kalorii i pamiętaj o urozmaicaniu diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18671
przede wszystkim dieta, kreatyna w dni treningowe 10g a w dni bez treningu 5g co do spadków to po cyklu zejdzie z ciebie woda ale nie są to drastyczne spadki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1640 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17343
jeśli wiesz co jeść, proszę wrzuć tutaj swoją dietę,
potem wg braków w diecie możesz dorzucić gainer,
jeśli po skończeniu cyklu na kreatynie, będziesz trzymał dobrą szamę to zniwelujesz spadki.

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4827
może zacznij stosować diete co ?

na kreatyne zaczekaj jeszcze

białko/gainer możesz wziać jak masz dziury w diecie

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dlaczego na kreatyne ma jeszcze poczekać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2656
bo czym później tym lepiej ;]

Biało Czerwoni FANATYCY

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9760 Napisanych postów 154944 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1210879
moze nie tyle im pozniej tym lepiej, ale wynika to z faktu, ze lepiej zrobic cykl majac o nim pelna swiadomosc jak go wykorzystac, co przychodzi wlasnie z wiekiem, lub stazem na silowni.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja
Kontakt: FB https://www.facebook.com/TrenerMaciolek/
IG https://www.instagram.com/tomq.bb
e-mail: tomq-mag@o2.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
panowie prosiłem Was o porade o nie o to byscie sie kłocili.Kupiłem 90caps. kreatyny czy mozeci mi powiedizec ile bedzie trwał cykl a ponadto ile caps dziennie brać i kiedy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 388 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24598
90 caps na cykl ? Cykl trwa 4-6 tyg .
Zależy jaką masz krete koło 4-5 caps dziennie ,ale wszystko zależy co ty tam masz.

Zmieniony przez - DO-IT w dniu 2010-06-23 12:02:40

Endomorfik :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 192 Wiek 82 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6001
Witam, na cykl potrzebujesz jakies 300 kaps minimum(w załozeniu, ze masz kreatyne w kapsułkach 1250mg), wtedy jesz 4kapsy zaraz po przebudzeniu i 4 po treningu(w bez treningu tylko 4 kapsy rano)Cykl powinienen trwac 6-8 tyg. Mass wg brakow w diecie, najlepiej spozywac miedzy posiłkami i po treningu!

Panie premierze jak żyć? Krótko qrwa!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Laka2121 chcesz mnie wykończyc?;p .Co do kreatyny to mam mesh 200 moze być?chce nadmienic ze to bedize pierwszy mój cykl kreatynowy.co do spadków po cyklu to jak mozna jest zniwelowac?

Zmieniony przez - matimer93 w dniu 2010-06-23 15:44:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ENDOMORFIK cykl kreatynowy i Mass XXL

Następny temat

Cytocell+cytonox+gainer

nutloveb