SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 5 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 196625

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
1 zmiana po obiedzie inner jużzbędny po co się dopychać, obiad starczy. na drug ą zmiane tez lepiej zjeść lepsze snioadanie niż dodawać potem gainera. A tak to mzoe być.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
Witam,
zakupiłem SFD WPC Protein ECONO v2 i SFD Leucine Carboplus, nie mam niestety pojęcia w jaki sposób to dawkować. Carbo tylko przed treningiem oraz 40 minut po treningu, białko rano po porzebudzeniu i 40 minut po treningu czy w jakiś inny sposób to dawkować?
W dni nietreningowe też stosować?
Trenuję 3 razy w tygodniu.
Z góry dzięki za odpowiedź.



Zmieniony przez - deadpall w dniu 2013-06-21 19:52:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
dajesz wg braków w diecie nie jesz wegli przed treningiem że dajesz carbo po co aż 40 min po treningu białko?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125
anubis84
dajesz wg braków w diecie nie jesz wegli przed treningiem że dajesz carbo po co aż 40 min po treningu białko?

Jakaś składnia zdania by się przydała- ciężko to ogarnąć.
Wywnioskowałem, że białko jem według braków w diecie, a carbo pić w DT od razu po treningu. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić.
SOG dla Ciebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Białko carbo, gainery, bulki dajesz wg braków, brakuje ci 50g węgli sypiesz ok 55 g carbo, brakuje 40g białka sypiesz ok 50 g prochu itd, ale nie można robić tak aby to proch był pożywieniem. najlepsz pora na wegle z carbo jedynie po treningowo

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2321
Cześć, właśnie doszła wysyłka z Pure Beta Alanine sfd. Mam intensywne treningi siłowe lecz tylko 3x w tygodniu, warto brać bete codziennie czy jednak tylko w dni treningowe? Staż 9 miesięcy wiek 19 wzrost 173 waga 67 cel masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2321
A nie 4 tak jak jest zalecane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
4 g też moze być. raz ci się sypnie 4 raz 5 nie ma co liczyć aż tak dokąłdnie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 147 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6740
Potrzebuje jakiś dobry stack kreatynowy na podtrzymanie efektów cyklu SAA.
Jadłem kreatynę pewnie ok 10 razy, stacki takie jak cell pump, cytocell, mono, cm3.

Jaki obecnie polecacie żeby nie czuć dużych spadków. Cena bez znaczenia.

Cracovia& Sandecja

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Yoha a posiłek

Następny temat

chce urosnac 3-5cm

WHEY premium