SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 5 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195402

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
której nie posiadasz. Obejdziesz się bez bcaa

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1150 Napisanych postów 5029 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 288245
Hey, czasem nie mam czasu zeby zaraz po treningu cos wszamac, wiec od czasu do czasu zaraz po chce wziasc jakas odzwyzke. Mieszkam obecnie za granica, w sklepie polecili mi to:

https://sklep.sfd.pl/Optimum_Whey_Gold_Standard_100-opis2268.html

Jedna puche juz zjadlem. Zadnych przebojow zoladkowych nie mialem (to dla mnie wazne, mam wraziliwy zoladek). Mam sie tego trzymac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak, to dobra odżywka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jedno z lepszych białek jeśli chodzi o renomę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 142
Pytanie o dawkowanie mass xxl.

Witam
Proszę o poradę. Spożywam dziennie 4 pełnowartościowe posiłki (1 - śniadanie ok. 800kcal (jajka, płatki owsiane, rodzynki, banan), 2 - obiad też ok. 800 kcal (mięso, ryż/makaron, warzywa), 3 i 4 w pracy ok. 600 kcal (mięso, ryż/makaron, warzywa, orzechy), piąty posiłek to przed spaniem białko.
Teraz tak. Jako, że 4 posiłki to przy moim trybie życia mało - po prostu robię się głodny - zakupiłem gainer mass xxl (Zaznaczam, że nie mam możliwości jeść więcej) i rodzi się pytanie o dawkowanie.
Podstawową porcję biorę zawsze zaraz po treningu - 70g, godzinę później obiad.
Druga i ewentualnie trzecia porcja pojawia się codziennie żeby uzupełnić energię między posiłkami głównymi.
Pytanie takie czy odległość pomiędzy dwoma posiłkami w pracy powinna być na zasadzie:
- posiłek
- gainer 100g
- posiłek

czy
- gainer 50g
- posiłek
- gainer 50g
- posiłek

Czyli czy brać na raz większą dawkę czy podzielić na dwie mniejsze, a częściej

Zmieniony przez - pawel-kato w dniu 2014-02-28 16:41:04

Zmieniony przez - pawel-kato w dniu 2014-02-28 16:44:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Robisz jak Ci wygodniej, rozkłady są bez znaczenia. Osobiście dzieliłbym to na kilka porcji w ciągu dnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1216
Ja gainera pije nanoc około 100g czasami rano jak nie dam rady tyle zjeść jestem ektomorfik więc mi to nie szkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
wolałbym na noc co innego opierniczyć a nie cukier w siebie ładować, nie ważne ekto, endo, ale za względów zdrowotnych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1216
mam jeszcze jedna sprawe mam diete tylko chodzi jest to 5-6 posilkow dziennie kalorie bialko wegle tluszcz sa codziennie na ++ bialo mam z piersi z kurczaka jajek twarogow wegle z ryzu kaszy platkow owsianych rodzynek tluszcz z oliwy orzechow i pytanie takie czy jest to dobre rozwiazanie ze nie jem w regularnych godzinach tylko roznie jem ale zawsze kalorie ipt sa w skompletowaniu na + slyszalem takie opinie ze nie wazne ile posilkow najwazniejsze zeby zapotrzebowanie dzienne bylo przekroczone cel masa miesniowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Ja jem 2 posiłki, po treningu i na noc i rosnę więc...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Yoha a posiłek

Następny temat

chce urosnac 3-5cm

WHEY premium