SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!! Pojedyncze pytania o dawkowanie supli vol 5 !!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 195192

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 447
Mam Iron Horse Beta Energy i sie zastanawiam, czy nie podroba. Kupowalem w stacjonarnym sklepie u goscia, ktorego znam, wiec on na pewno nic nie zrobil.
Otoz jest tam 280g (280g/5g=56dawek).
Biore drugi tydzien, wzialem 12 dawek, powinno byc jeszcze w takim razie 44 a policzylem sobie, ze zostalo okolo 23-25. Dlaczego? Iron Horse oszukuje?
Na pewno miarka ma 5g, bo jest od nich, biore zawsze plaska...
Dodam, że wcale nie robi mi się 'kamień' z produktu, jak to miała powodować histyna, czy cos kolo tego.

Zmieniony przez - zzishoh w dniu 2014-03-20 11:22:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Trzeba było ważyć przed, teraz to wiesz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Ja biorę niecałą miarkę i w środku mam kamienia którego rozłupać się nie da potrząsając pudełkiem. Nie bój się tego nie podrabia nikt, komu by się opłacało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 447
Jest napisane, ze jedna PELNA miarke, wiec takowa biore. Mniej wiecej w polowie jest linia, ale to nie moze byc 5g skoro napisane jedna miarke pelna (5g). I mi wcale sie kamien nie robi, ba, jest sypkie niczym cukier... to mnie dziwi rowniez.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
moje resztki BA


Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
betka jak cukier wyglada wlasnie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak pierwszy raz kupiłem BA sfd myślałem że wyj**ka, cukru ktoś nasypał ale za chwilę poczułem mrowienie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 447
Moja wcale nie wyglada jak anubis84 - masz jeden kawal a moja jest krucha jak cukier. W ogole ta histydyna czy histyna nie klei produktu, jak wszedzie jest napisane - to mnie zdziwilo, wtedy odmierzylem porcje i mniej wiecej tyle ich wyszlo :/
Ja czuje mrowienie i to dosc mocne, ale w ogole jej nie klei..
Na ile Ci wystarcza ta z iron horse'a?

Zmieniony przez - zzishoh w dniu 2014-03-20 22:12:23

Zmieniony przez - zzishoh w dniu 2014-03-20 22:14:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Brata się zbryla też ale jak się potrzęsie opakowaniem to się kruszy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 291 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3700
Cwicze TS, obecnie jestem na redukcji z 93kg od stycznia zjechalem do 84, planuje do 80, aby miec ok 13% BF, sila idzie bardzo bardzo powoli w gore, ale jest ciezko, redukcje planuje do 1 czerwca lub do osiagniecia tych 80kg. Chce zaczac mase od czerwca, na lato i wjechac powoli waga w gore, pytanie moje brzmi w jakie suple sie zaopatrzyc pod TS.
Bralem juz Mono 3 cykle,BA,DAA,Kofeine i jeden spalacz,bcaa co teraz proponujecie ? Z czym wjechac na mase? dalej to samo?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Yoha a posiłek

Następny temat

chce urosnac 3-5cm

WHEY premium