SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Therma Pro

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 694166

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
Biore thermala tylko przed aerobami i to jeszcze na czczo. Aero mam 4-5 razy w tyg. I wlasnie taki schemat brania uwazam za najlepszy i najskuteczniejszy. dawek nie zwiekszam. caly czas 2 tabsy na czczo a zmieniam jedynie intensywnosc aerobow. Nie mam innych skutkow ubocznych (wczesniej mialem gigantyczna zgage), no moze czasami mam napady wielkiego glodu ale staram sobie z tym radzic, regularne posilki i wszystko wraca do normy. Chociaz robie czasami, tzn tak raz na 2 tyg. napad na lodowke ale wtedy jem tylko gigantyczne ilosci tunczyka i twarogu, zapijam to wszytko mlekiem i jest chyba ok Mam nadzieje ze jestes calkowicie zdrowy?? zadnych problemow z sercem, nadcisnieiniem itp.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
Biore thermala tylko przed aerobami i to jeszcze na czczo. Aero mam 4-5 razy w tyg. I wlasnie taki schemat brania uwazam za najlepszy i najskuteczniejszy. dawek nie zwiekszam. caly czas 2 tabsy na czczo a zmieniam jedynie intensywnosc aerobow. Nie mam innych skutkow ubocznych (wczesniej mialem gigantyczna zgage), no moze czasami mam napady wielkiego glodu ale staram sobie z tym radzic, regularne posilki i wszystko wraca do normy. Chociaz robie czasami, tzn tak raz na 2 tyg. napad na lodowke ale wtedy jem tylko gigantyczne ilosci tunczyka i twarogu, zapijam to wszytko mlekiem i jest chyba ok Mam nadzieje ze jestes calkowicie zdrowy?? zadnych problemow z sercem, nadcisnieiniem itp.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aleksandra zapomnialem tez tego dodac. rowniez mialem wilczy glod, ale nie rzucalem sie na jedzenie, bo wiedzialem dlaczego ten glod jest - z jakiego powodu

jak bedzie Ci sie nastepnym razem tak znowu chcialo jesc, to rob tak, ze ustalasz sobie posilek. tzn nie idziesz do kuchni i pozerasz co w lape wpadnie, tylko robisz sobie 3 kanapki. kazdy kes zujesz tak dlugo, ze juz jest calkowita papka, nie do zmielenia wiecej (ok 30-30 razy trzeba przezuc). najlepiej jest przy komputerze, np piszac na forum :) masz wtedy zajecie. ale bron Boze przed telewizorem. i najlepiej po takim posilku zajac sie czyms, bo pewnie dalej jest sie glodnym. np czytaniem ksiazki, odrabianiem lekcji, ogladaniem telewizji, ale juz bez zadnych przekasek. jezeli po prostu pozniej jeszcze musisz cos zjesc, to proponuje cos bialkowego. np ser bialy, sobie odkrajasz z 200 g i to Cie powinno zapchac. jak na sucho nie mozesz to dodaj troche smietany, no i oczywiscie przyprawic (czyli sol, pieprz, szczypiorek). nie jedz na pewno weglowodanow po kuracji efedryna, bo wszystko Ci wroci i bedzie jeszcze wiecej do zrzucenia.
a i jeszcze jedno. moim dobrym sposobem na glod jest zucie gumy. przy diecie redukcyjnej zawsze mi pomaga jak chodze glodny. mozna powiedziec ze jestem juz uzalezniony od zucia gumy. teraz to dla mnie tak jak dla innych papierosy.

tak wiec nie martwic sie tylko walczyc i hartowac swoja silna wole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
blazej o ktorej masz rano aeroby? i w jaki sposob biegasz? stale srednie tempo czy dosc szybkie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2818
Siema ! chcialem zapytac was jakie mieliscie cisnienie przed braniem thermy ,jakie w trakcie i jakie po ??? dzieki pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5314
<<blazej1901>> czyli tak:
biegasz rano nadczczo i zarzywasz 2 tabsy dziennie.
I tu moje pytanie:
-> rozpisz jak to bierzesz w dni treningow i nie treningowe oraz na poczatku przez jakis okres brales chyba po 1 tabsie dlatego napisz mniej wiecej to dawkowanie i te 2 tabsy to od razu rano wciagasz ?

A co do zdrowego organizmu to chyba wporzadku
Ale przeciez nie bede szedl do lekarza i mowil mu zeby mnie zbadal bo bede jechal na efedrynie bez przesady

Odpisz w wolnym 3asie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
może i na wadze to nie jest dużo do zrzucenia, ale wizualnie mi sie poprostu nie podoba. pozatym tańcze a w tańcu nie ma miejsca na jakieś fałdy czy cokolwiek tego typu, poprostu wyglada to nieestetycznie, taki tańczacy wieloryb. dziękuje za rady, właśnie już mi ktos wcześniej wspominał o silnej woli biały ser... o tym nie pomyślałam rzeczywiscie dobrze zapycha, dzieeeeeeeenx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 306 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2733
Biegam w poniedzialki, srody, piatki, i niedziele. Wstaje o roznych godzinach ale tak gdzies ok 8. Odrazu biore 2 tabsy (na pusty zoladek)i ide biegac polgodziny pozniej. biegam teraz ok. 60 min ale teraz troche zwieksze powiedzmy do 70min. Tetno staram sie utrzymywac w granicach 120-140. dopiero po aerobach jem snidanko z duza iloscia bialka

>pawelxx biore odrazu 2 tabsy na czczo przed aerobami. Tylko wtedy!!! w dni w ktorych nie mam aerobow nie biore wogole thermala!!! Na samym poczatku mojej przygody z thermalem wskoczylem bardzo szybko na 3 tabsy, ale to byl blad i zaczalem wszystko od poczatku. Pozniej jechalem na jednym tabsie chyba niecale 2 tygodnie,a pozniej wskoczylem na 2 tabsy i chyba tak bede jechal juz do konca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 90 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5314
No to podsumowujac....
Do blazej i innych co sie orientują

Czyli Thermala brac 30 minut przed aerobami. W poniedziałek, środę i piatek. Czy dorzucic również np. niedzielę? Potem po biegach cos zjesc i koniec z cwiczeniami. Moze byc?
I czy Thermala brac w te dni ktore nie cwicze? Czy wystarczy ta przerwa od efedryny kiedy jej nie biore w dni bez aerobow czy trzeba jednak zrobic osobna przerwe?
Na poczatku 1 tabs dziennie a najwyzesz w polowie kuracji zwiekszyc do 2 tabsow?
O czyms zapomnialem przy braniu efedryny? &amp

Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2930 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13308
u mnie kumpel brał thermala na czco i wylądował w szpitalu Organizm po nocy jest głodny, brakuje mu ww itp. itd, a therma bardzo ich potrzebuje Inaczej mówiąc koleś wzioł, przebiegł 100 metró i padł z wycieńczenia organizmu w dziwnych dragwakch Dlatego ja tam będę brał przed 2 śniadaniem
Ktoś pisał wcześniej, że waga mu wróciła, źle skomponowana dieta, prawdopodobnie głodówkowa, a po takich to jest normalka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Co myslicie o takim cyklu?

Następny temat

komu wierzyc?

WHEY premium